Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet letölteni a Csacska...

Hol lehet letölteni a Csacska angyal, Floricienta 1. évadjának a részeit? Illetve csak a 143iktól?

Figyelt kérdés
A kérdés tudom hogy már volt nem egyszer, végig böngésztem az egészet, de ahol találtam valamit az csak a 143ikig van fent. Nekem tovább kellene. Azért tettem fel újból a kérdést, mert a többi kérdés már régi, hátha azóta lettek új felhasználók is, akik tudnának segiteni. Nagyon fontos lenne, mert a barátnőm szülinapjára akarom adni a dvdket, kiskorunkban néztük a sorozatot és jó kis emlék maradt. Aki tud kérem, segitsen! Köszönettel, Andi
2011. aug. 29. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Sajna én is ugyanabban a cipőben járok mint te! Úgy tűnik, seholsem lehet megszerezni a végét, már mindenféle fórumon néztem... Ha esetleg mégis sikerülne megtalálnod lécci áruld el a lelőhelyét, kérlekszépeeeeeeen (persze azér én is próbálkozok tovább és szólok ha meglesz valahol, a második évadot már megtaláltam nagynehezen, bár azt nem annyira szerettem)! Nagyon köszi! Sok sikert!
2011. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, neked is sok sikert...:( Úgy szeretném megnézni pont a legjobb részek lehetetlenek. És megvásárolni sem tudom, erdélyi vagyok :((

Kérlek te is szój ha sikerült vaamire jutnod. Köszi!

2011. okt. 15. 07:47
 3/3 Kérdés-Válasz!:) válasza:
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!