Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a 3 Rajzfilmnek a címe?

Mi ennek a 3 Rajzfilmnek a címe?

Figyelt kérdés

Ezek a rajzfilmek vagy a Cartoon Networkon vagy a Jetixen azaz régebbi nevén a Fox Kids-en mentek. Elég régen láthattam őket nagyjából 8 éve, vagy több.


1. Van egy szereplő akinek a neve Hector (Különösen emlékszem a nevére) annak a testében a sejtek vannak főszerepben. Van egy kék sejt akinek nem jut eszembe a neve és van egy robot sejt akit úgy alkottak, és ők ketten vannak szerepben. Azt hiszem Rendőrök. Igazából egy idős emberben éltek még míg nem egy szúnyog épp vért ivott abból az emberből és átkerültek a szúnyogba majd onnan Hectorba. Emlékszem van egy olyan rész mikor Hector álmodik és a Kék Sejt az álmába megy és találkozik vele. Meg mikor neki csapja egy rossz gyerek a szekrényhez és lesz egy sérülése majd be forrják az ottani rendőrök. Vagy amikor túl sok csokit/cukrot eszik és felpörög majd ezek okozóit ki kell iktatni amik bejutottak. Nagyjából erről ennyi jut eszembe.


2. Erre nagyon, de nagyon halványan emlékszem. Egy főszereplő egy erős ember. Van egy gonosz aki nem is tudom egy csontáv, nem emlékszem.


2 részre emlékszem: Mikor jönnek olyan ellenségek mikor ha kettévágják őket akkor nem halnak bele hanem osztódnak. Meg egy olyan amikor a főhősből egy hasomlást nem is tudom robotot vagy klónt készítenek és a gonoszhoz megy vagy nem tudom ... Ebből sajnos csak ennyi jut eszembe.


3. Van egy család akik a főszereplők. Ők egy űrben lévő helyre kerülnek kevés emberrel. Az apa azthiszem egy olyan helyen dolgozok ott amivel irányítja a nappalt, az éjszakát és az időjárást. Van egy olyan rész amikor olyan bolygóra mennek ahol óriási gyümölcsök/zöldségek nőnek és kis gond lesz velük azthiszem. Az egyik részben az apát le csukják valami miatt amire teljesen nem emlékszem de 1 nap múlva kiszabadul. A Fia azt hiszem elmegy a rácshoz és valamit csinál még ott a szabadulás előtt. Nagyjából ebből ennyire emlékszem.


Ha valamelyiknek megtudnátok mondani a címét azért nagyon hálás lennék! Köszönöm előre. :)


2011. aug. 29. 20:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a rettentően sok helyesírási hibáért!
2011. aug. 29. 20:34
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

az elsőre ezt tippelem:

[link]

vagy a sorozat hasonló névvel

2011. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

1: Ozmózis Jones - A belügyi nyomozó


A másik 2-őt így nem ismerem fel.

2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, ez a film. A rajzfilm, ami sorozat és Hektor szerepel benne az Ozzy & Drix címmel fut.
2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak csak az angol címe jut eszembe: He-Man

[link]


A harmadik: Zűr az űrben

2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1000 köszönet az összes kommentelőnek! ^^
2011. aug. 29. 22:02
 7/16 A kérdező kommentje:
3 -ik biztos Zűr az Űrben?
2011. aug. 29. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a harmadik rajzfilm egy egy űrállomáson játszódik és hihetetlenül rondán vannak megrajzolva a karakterek, akkor igenXD
2011. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az utolsó két Anime az nem lehet az amit mondtál :S
2011. aug. 30. 11:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Vagyis nem Anime xD Bocsi félreírtam XD Rajzfilm.
2011. aug. 30. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!