Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Sose hátrálj meg 2" c....

A "Sose hátrálj meg 2" c. filmet mikor fogják vetíteni a magyar mozikban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem hittem volna, hogy lesz 2 belőle. Mikor az első része is egy nagy marhaság volt. Pár amerikai kamasz kisfiú megpróbál MMA-zni, mellette pedig megy a nyálas csöpögős szerelmi témák. Nagyon gagyi egy film, néztem youtube-on a kettőnek a trailer-ét, hát az sem lesz valami nagy durranás.


Ha már bunyós film akkor, a Vitathatatlan filmek a jók, abban a színészek képzett küzdősportolók voltak, de a Never back down-ban a színészeknek annyi közük volt az MMA-hoz, mint öregapámnak a baletthoz.

Inkább a Vitathatatlan 4-et kellene már vetíteni a mozikban.

Nem ezt a Never back down 2 nevű tini bunyós filmeket.

2011. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A 14:11-esnek igaza van!

A Never back down, egy buta gyerekes amerikai homokos kamaszokról szóló film, akik ketrecharcot próbálnak űzni. Nagyon buta a sztorija, egyszer néztem meg, többet soha.


Ugyanolyan kaliberű mint a Twilight (Alkonyat) című film, csak itt nem vámpírok meg farkasemberek, meg b*zi Edward és tiniribi kis csaj van, hanem b*zis kockahasú 30 kg-os gilisztatestű kamaszcsávók akik menő sport szerkókban bunyóznak, legalább is próbálnak.


Hogy mikor vetítik a mozikban itthon? Remélem semmikor.

2011. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem kedvencem a Vitathatatlan 2 :)
2011. szept. 2. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én szakadtam az első 2 válaszolón 20 percig, Annyira érdekelne hogy így látatlanban fecsegnek meg fikáznak egy golden globe díjas filmet de mit csinálnának ha 5 percre egy ilyen MMA-t nem látott homokos kockahasú amerikai kamasz elé kerülnének. MEGHÁTRÁLNÁNAK. Hahaha. Mégegyszer köszi, könnyesre röhögtem magam.
2011. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 20:04-es!


Nagyon sajnálom ha ilyen homokos kaliberű amcsi filmek bejönnek neked! Ez neked MMA, ami a filmben van? Látszik haver, hogy ennyit értesz a küzdősportokhoz. Nekem azért van rálátásom, mert 13 éve űzök küzdősportokat és harcművészeteket és oktatok is 2 éve.


Ezeket a csávókat akik a filmben szerepelnek 12 éves roma gyerekek is elvernék....


Tipikus buta sztori, csóró gimis csávó (aki tehetséges a film szerint) bele szeret a gimi menő csajába, szembe kerül a balhés gazdag helyi kemény legénnyel (a másik 30 kg-os gilisztával), aki először megagyalja, majd tanul egy bölcs feka edzőnél, majd legyőzi a helyi kemény csávót.


A never back down 2, egy hangya f@sznyival jobb, de csak azért mert a Michael Jai White a főszereplő benne aki képzett harcművész így javít valamit a helyzeten.A második részt a Michael Jai White rendezte. Szerintem inkább maradjon meg csak színésznek, mert rendezőnek pocsék. Maga a film sztorija szintén gagyi, a kőkemény feka harcos kiképez 3 amcsi homokos tinit, egy zselézett hajú homi "bokszolót", egy szintén selyemgúnár "birkózót" és egy emós gyökeret akiből később skinhead kinézetű lesz és ő lesz a "főgonosz", valamint ott a negyedik tanítvány aki igazából is egy profi UFC harcos. Valamint a bunyós jelenetek is mik? Közben DJ, buli, zene, show műsor, tomboló kamasz barmok. Nem méltó a többi komoly küzdősportos filmekhez, mint például a Vitathatatlan, a Bruce Lee filmek vagy akár a Kickboxer filmekhez.

Egy gagyi szar, aminek jó a marketingje és a mai diszkós kis girnyó p.öcsöknek tetszik, mert EMEMÁ!

2011. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21:20 as elismerem a tudásod.. de ne haragudj látszott mind kettő gilisztán hogy azért ki vannak gyúrva ( mellesleg a kigyúrtság nem is számít) de amiket csináltak mozdulatok.. én mindengyiktől lefeküdtem volna.. ez a roma gyerekes túlzás volt.. lehet nem olyan jó film nekem nagyon tetszett. De te mint szaktekintély most érlek tedd félre hogy szerinted szar film és őszintén mond meg hogy mennyire voltak erősek azok az emberek..
2011. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tegnapi 19:20-as Válaszoló!

Én vagyok a 21:20-as válaszoló. Kérted, hogy mondjam el őszintén a véleményemet, hogy mennyire voltak kemények a csávók a filmben. Hát először is. SEMENNYIRE. De azért részletezem a kedvedért.


Never back down 1 :

A Never Back Down 1-ben, olyan színészek vannak, akiknek gőzük sincs a küzdősportokról, két 30 kilós giliszta egymás ellen (jaj hát azért kivannak gyúrva..., a francokat, 2-3 hónap alatt simán varázsolnak ezeknek a színészeknek kigyúrt Hollywood-i testet), látványos drámai koreográfia semmi extra (egyébként nem is ezzel van a probléma). Túlságosan "amcsi tini gimis helyi menő gyerekes" téma az egész. És bizony ezeket az arcokat, összeverik a 12 éves cigó kölykök, még akkor is ha a kedves rajongóknak ez fáj.Egy nyálas propaganda film, ami reklámozza, népszerűsíti az MMA-t, semmi több. EZ NEM BUNYÓS FILM!


Never back down 2 :

Nagyjából az előző válaszomban leírtam már. Igen tudom, hogy aki a filmben a Tim-et játssza az UFC harcos igazából is. DE! Maga a film egy baromság. A Michael Jai White-ban csalódtam nagyon, mert vannak jó komoly bunyós filmjei (például: Vitathatatlan 2, Blood and bone, Acélököl ...stb.).DE EZ MI??!!! Itt játssza a filmben a kőkemény nagy ghettofighter böszme fekát aki az edző és nem hajlandó a film szerint először kis homikat oktatni. És erre kiket oktat? Kis homikat továbbra is :D. Aztán van 3 selyembuznyák ratyirambó akik EMEMÁ harcosok lesznek pár edzés alatt, közben megy a tipikus amcsi fősulis bulik, rock zene, csajozás, kakaskodás. Ráadásul a magában a filmben is megy a nagy reklám, hogy: "Hamarosan jön a Beatdown, így a beatdown, úgy a beatdown". Na meg arra maszturbálnak, hogy számítógépen végignézik a Never back down 1 nagy jelenetét, amikor a fekete hajú giliszta fejbe rúgta a szöszke gilisztát.

Ebben a filmben megmondom mi a kemény, a zene és a show.

EZ SEM BUNYÓS FILM!

2011. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami..

Mindkét film MMA-nak van reklámozva (pontosabban eltúlozva..), de egyik sem az. Hogy akkor mégis mi? Köcsögkarate és homokospankráció keverék.

2011. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj de ez nem igaz. 1. Nem tudhatod hogy nem e harcolnak igazából.. bár nincs nagy valószínűsége de akkor is. És a testükhöz viszonyítva ki vannak gyúrva bár az MMA 50% brazil jiu jitsu aminek az a lényege hogy nem számít az ellenfeled mérete. No most Te abból ítéled meg őket hogy a filmben ( valószínűleg trükkök meg betanul koeográfiák segítségével ) JÓL harcolnak. Attól még nem biztos hogy az életben bénák. Ha egy ilyen ember izomból álba vág vagy nyakon/ combon rúg teljes erőből ( ahogyan azt párszor lehetett látni) Szerintem lenne aki ott ájulna el. Azt elfogadom hogy neked nem tetszik a film sztoria ( bár nekem nagyon is lehet azért mert 17 vagyok.. ) De azért ne nézz le olyan "színészeket" akiknek a külsejükön kívül semmit nem tudsz.
2011. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!