Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó filmek, amik nem szerepelne...

Jó filmek, amik nem szerepelnek az Imdb top 250-ben, de szerintetek megérdemelné?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnétek végignézni a listát, akkor írjátok be a véleményetek szerint jó filmeket és ha 8 pont alatt áll, akkor biztosan nincs benne a listában. :)


A lista:


[link]



Igazáéból azért kéne, mert szinte az összeset láttam a listából, és nem tudok több jó filmet...


2011. aug. 31. 14:35
 1/9 anonim válasza:
19%

Ez annyira más..azért mert más szerint nem jó egy film attól még neked vagy másnak tetszhet... És amit más felpontoz az lehet hogy pl neked nem fog tetszeni..nem értem ennek mi értelme van?


Megnézek a filmet miről szól, tetszik megnézem aztán ha nem jó kikapcsolom közbe és kész...

2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értelek.

Hogy jön ez ide? :) Én sem a lista alapján döntöm el, hogy jó-e az adott film avagy sem. Tudom, hogy ez szubjektív, nekem meg is vannak a kedvenceim, csak szeretném megnézni a többiekét is, hátha azok is tetszenének.

Remélem érted...

2011. aug. 31. 15:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert azért a legtöbb esetben jobbak azok a filmek, amik rengeteg embernek tetszenek, mint azok, amik senkinek sem... És nem azért láttam az összes filmet a listából, mert úgy gondoltam, hogy mind jó. Egy csomó van benne, aminek már a története sem tetszett, de azért adtam neki egy esélyt. Ha nem a listából, vagy más véleményéből válogatnék filmeket, akkor végül is honnan? Annyi film van, egyedül nem lehet megtalálni az összes jót :)
2011. aug. 31. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sorozatok is mehetnek bele, akkor az Ezel egyértelműen.
2011. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem csak humorizálsz :)
2011. szept. 25. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
1általán nem. A listán a legtöbb film hülyeség, az Ezel-bár sorozat-de már több díjat is nyert.
2011. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 janiflor válasza:

Én is szembesültem ezzela problémával és aztán rászoktam arra, hogy ha valami filmet szeretnék nézni amit még nem láttam akkor kiválasztom valamelyik kedvenc színészemet mondjuk jelen esetben legyen

Al Pacino: [link]

A rövid leírás és a fontosabb filmjeinek plakátjai alatt jön egy olyan rubrika, hogy "Filmography" ami mellett van egy választási opció, hogy " Show by:" Ott pedig kiválasztod a "Ratings" opciót és kilistázza neked sorrendben az összes filmet amiben színész(Actor), mellékszereplő(self), producer, rendező(director) volt és ott már szemezgethetsz a jó filmek között

2012. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na hát szerintem a Titanic az abszolút az aminél felháborító hogy még a lista végére se fért fel.

De hát ezen biztos kiakad most majd mindenki.

2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A John Ford-féle The Informer simán helyet kaphatott volna
2013. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!