Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik jobb csatorna?

Szerintetek melyik jobb csatorna?

Figyelt kérdés

RTL Klub, TV2, FEM3, Viasat3, Story4

Én az RTL Klubot nézem a legtöbbet:)


2011. szept. 3. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
HustlerTV, Private Spice
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
viva : DD
2011. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, a retekklubon a Forma-1 kivételével semmit nem nézek. TV2-őt egyáltalán nem, FEM3 nekem nincs, a Viasat3-at pedig azért utáltam meg, mert kb. 15-20 percenként nyomatja film közben a reklámot, hát dugják fel maguknak. Story4 sem érdekel. Sport és ismeretterjesztő csatornákat nézek leginkább.
2011. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Viva volt a kedvencem.De sajna már csak 3 adás van.Rtl,Tv2,M1.Ezek közül csak rtl-t nézek :)
2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek tévét, épp a felsorolt alacsony színvonalú, igénytelen csatornák miatt.
2011. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
viasatot csak a 2 pasi meg egy kicsi miatt nézem; rtl-t meg csak a hirado miatt :) pontosan azért amit már irtak a sok reklàm miatt. amugy hbo-kat nézek inkább. ott nincs reklàm :D
2011. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Viasat-ot nézem legtöbbet, mert jó műsorok vannak, de nagyon sok és hosszú reklám van mostanában... A második helyen áll a Story, de ott inkább csak filmeket nézek.

De egyébként nem szeretem túlságosan a kereskedelmiket inkább nézem a többit: M1, M2, Duna, Duna 2.

2011. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!