Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom mit nézek! Tudtok...

Nem tudom mit nézek! Tudtok ehhez hasonlókat?

Figyelt kérdés

Nah szóval én az olyan film vagy mese sorozatokat szeretem amiben a valóság összefut a másvilággal... varázslat,szellemek,különös emberek...stb. a horrorisztikus filmek is nagyon bejönnek...és még az enyhe krimi is.


Eddig ezeket néztem: Szellemekkel Suttogó (film sorozat 5 évaddal)

Bújj bújj szellem!( mese-sorozat 1 évaddal, anime...az animéket is imádom)

Bűbájos boszorkák (8 évadal)

Amerikai Sárkány (Disney film de nagyon bejött)


Szóval most mit nézek?


2011. szept. 4. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Odaát (jó sok évadból áll :D)

Ebben aztán mindenfajta lény van :P

2011. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Supernatural: [link]


Dead Like Me: [link]


Wonderfalls: [link]


Pushing Daisies: [link]


Jigoku Shuojo(pokoli lány): [link]

2011. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sorozat: Médium, Túlvilági történetek (ez egy mini-sorozat, de nagyon jó és érdekes, a Hallmark-on ment régebben), X-akták, Painkiller Jane

Filmek: Más világ, Meghalsz újra, Lány a vízben, Holdhercegnő, Pillangó-hatás, A falu, Ördöggerinc, Ben-X (ez dráma, de a főszereplő srácnál gyakran összefolyik a valóság és a képzelet), CJ7 (ez egy nagyon aranyos vígjáték)


Hirtelen ennyi. :D

2011. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...am még ezeket is megnéztem már:


Varázslók a Weverly Helyröl

Pokol Lány

Isteni Sugallat

H2O stb.

2011. szept. 5. 08:49
 5/7 A kérdező kommentje:
A Wonderfalls csak magyar felirattal van? Akkor a Dead Like Me és még az a másik is??? Csak érdeklődök :))
2011. szept. 5. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
wonderfallshoz, szerintem csak felirat van, de pushinghoz, dead like me hoz szinkron is kell legyen (halottnak a csók és Haláli hullák címen fut magyarul). Supernatural meg = Odaát ehhez is van szinkron.
2011. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksi Kösszi! A WonderFals-t már végig néztem nekem nagyon tetszett...Pont olyan mint az Isteni Sugallat! Most az Odaátot nézem az is nagyon nagy! most lett kész a 7. évad...nemsokára adják amerikában...:)
2011. szept. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!