Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól az Ezel? (Kérdésed...

Miről szól az Ezel? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kb. mostantól kezdtem el nézni, és kezd megtetszeni, de nem tudom, hogyan kezdődött ez az egész.
2011. szept. 4. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hű basszus,egy qrva jó sori,most már ne kezd el nézni,már csak egy hónapot megy.De az Rtl honlapján asszem vissza tudod nézni elejétől,de röviden:

Ömer egy fiatal szegény srác,akinek legjobb barátja Cengiz és Ali beleszeret egy szegény lányba,Eysan-ba.Eysan-al nagyon szeretik 1mást.Eysan-nak van 1 húga Bahar aki halálos beteg,és egy gonosz csaló apja,Serdar.Serdar kiterveli hogy hogyan juthatnának sok pénzhez.Elmondja eysan-nak,akinek muszály beleegyeznie ha meg akrja menteni a hugát.Ugyanis sok pénzbe kerül a műtét.Amíg Ömer katonaságban van,Serdar elmondja a tervet alinak és cengiznek is.A terv:Ha ömer hazajön,eysan elhívja magához éjszakára.Eközben Ali és Cengiz elmennek egy bankba amit kirabolnak,biztonsági őrt lelövik.Ezt az egészet Ömerre bizonyítják.Börtönbe kerül,és nem érti miért.Rájön hogy barátai és szerelme árulta el.Ömer kinok kínját éli át.Összeismerkedik a börtönben Ramizzal,az öreggel,akit bátyjaként szeret.Ömer már 8 éve van a börtönben.Ekkor tűz kerekedik,és Ramiz kiszabadítja a börtönből.Közben megsérült Ömer arca,ezért egy kórházban új arcot kap.Ekkor lett belőle Ezel.(új nevet is adott magának)Persze halottnak nyílvánították Ömert.Ezel Tükörbe nézett,és nem tudta elviselni,hogy barátai ezt tették vele,ezért mindent meg akar bosszúlni. Teljesen új emberként befurakodik Eysanék életébe,elnyeri bizalmukat.(Eyan közben Cengizzel összeházasodott.Eysannak lett egy gyereke Ömertől).Szépen lassan mindenükből kifossza őket,úgy hogy ők észre sem veszik.Aztán persze mindenki megtudott mindent szép lassan,hogy Ezel valójában Ömer,és hogy így bosszulta meg nekik,stb.Eysant és Cengizt szétválasztotta,házukat elvette,sőt Cengizt egy időre börtönbe juttatta,csak megszökött,Alinak is elvette házát,vagyonát.Aztán jön képbe Kenan,aki Ramiz gyerekkori barátja volt,de ellenségek lettek.Cengizék nem tudják hogy haragudjanak e Ezelre,mert végülis jogosan tette amit tett,de közben tönkre tette az életüket.Eysan szereti Ezelt de közben ő is bosszúra készül.Cengiz végül megutálta Ezelt.Egyedül Ali maradt mellette.Kenan tehát Ramiz ellensége,de Ezel pedig Ramiz legjobb embere.Eysan és Cengiz Kenan mellé állnak.Persze nem hűségesek hozzá,és csak saját hasznukat nézik.Kenan megölette Bahart, és Mert-et(aki Ezel öccse)Eysan úgy bosszúlta meg Kenan-ak hogy összekéselte,és úgy tesz mintha már nem haragudna.Kenan szerelmes Eysanba.Cengiz is.Eysan még mindig Ezelt szereti.Ramiznak van egy lánya,Ő Azad,aki alinak a nője.Ali és Ezel közösen nyitak egy bárt,Üss fuss a neve.Ide felveszik dolgozni a csinos Bade-t.Ezel és Bade egymásba szeretnek.Most kb itt tart a sorozat


Mellékszereplők:Tevfik(ali és ezel hűséges embere és barátja) Sebnem(egykor Ezel titkárnője és Tevfik menyasszonya volt,de elárulta őket,mivel Cengizéknek adott ki infókat,így száműzték) Can(Ezel és Eysan közös gyereke,Can úgy tudja cengiz az apja) Selma(Ramiz felesége,Azad anyja,Kenan fiatalkori szerelme) Meliha néni és Mümtaz bácsi(Ezel és Mert szülei) Kamil(Ezel embere volt,meghalt) Temmuz(keveset beszélő,bészbol sapkás tornacipős ürge,Kenan embere) Kaya(Kenan embere)

2011. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meddig írtad ember? :D Amugy kösz szépen :)

Nem rossz történet...de a Lost-ot nem üti :D

2011. szept. 4. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
jah,és azt kihagytam h Ezelt most Kenan börtönbe juttatta,Kiadott a rendőröknek egy bizonyítékot h Ezel valójában Ömer,és nem halt meg.Tehát megszökött ezért visszakerül a böribe. Persze azt a rendőrök nem tudják h nem ő ölte meg anno a biztonsági őrt,hanem ali és cengiz.De van egy bizonyíték,egy videófelvétel,amin látszik h Ali lőtte le.Ez a videó Alinál van.De nem akarja feladni magát.Ezel direkt nem árulja el a rendőröknek h Aliék voltak,mert abban reménykedik h Ali majd jön és bevallja.Most ezel megint megszökött,de gondolom ezt már te is láttad,nah ennyi :)
2011. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az milyen f@szság már...Ali és Cengiz csak egyszeribe azt mondták, hogy Ömer volt a gyilkos, és a rendőrök csak úgy elhitték?
2011. szept. 4. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
voltak bizonyítékok,ugyanis A dzseki ami Cengizen volt,az Ömeré volt,és otthagyták a színhelyen,meg a pisztolyon rajta volt Ömer ujjlenyomata,mert egyszer hozzáért.Am nagyon Ezel függő vagyok.Ebben a filmben minden van.Akció,dráma,vígjáték,szerelem,romantika,minden.Imádom.És még csomó mindent le sem írtam.Pl h Ali miért is fogós Ali,vagy h Eysan nemrég kinyírta Serdar apucit,vagy h Sebnem azért kezdett el a másik oldalra játszani,mert Temmuz bekábítózta.Meg a biztonsági őr fiáról sem írtam,meg h Meliha megőrült Mert halála miatt,meg Can most Melihaéknál van,ők nevelik.És Bahar régen Ali szerelme is volt,meg Ezelé is.Hohó,de hadd ne kezdjem el,mert ha Ezelről van szó,akkor elejétől végéig mindent képes vagyok részletesen elmondani.De persze ha valami érdekel,nyugodtan kérdezd :D
2011. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én meg Lost-fan vagyok, de nagyon :D Majdnem mindent sikerült megértenem :D

Hát jó...Ezel hogy fosztotta ki barátait a vagyonból, úgyhogy észre sem vették?

2011. szept. 4. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
behatolt az életükbe,összebarátkozott.Cengiz legjobb barátja,üzlettársa lett.Én sem nagyon értettem,de valami szűlloda befektetésük lett,ami állítólag rengeteg pénzt hozott volna majd,és ebbe bele kellett az összes pénzét fektetni.Aztán Alival valami híres gazdag versenyló gazdáját kinyírták,és rábizonyította Cengizre.Ekkor ő is böribe került,persze nem tudta h Ezelék voltak.Ezel itt is legjobb barátja ként vele volt,úgy csinált mintha ki akarná szabadítani,persze nem.Eysan-t meg valahogy kiköltöztették a házukból,mert Cengiz valamit aláírt h ha nemtudom mi történik,akkor akár a házát is lefoglalhatják.És le is foglalták.Persze Eysan még mindig nem tudta h mi van.Ezelhez költözött.Alinak is volt gyönyörű nagy háza,a szoba közepén medencével,azt is elvették valahogy.Aztán Ezel elárulta h ő ömer meg stb,Eysan meg öngyi akart lenne,egyszer Mert talált rá valahol agyongyógyszerezve.De valahogy összeszedte magát h ezt megbosszúlja Ezelnek és Kenannal összeált.Kenan segített Cengiznek is kijutni a böriből :)
2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha. Elölről kellett volna néznem, de azért kösz mindent :)
2011. szept. 4. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen =)
2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!