Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Állítólag a Végső állomás 3D (ami csütörtöktől lesz a moziban) 18 karikás. Én és a barátom szeretnénk megnézni a moziban, de csak 17 évesek vagyunk. Lehetséges h beengednének?

Vagy ha nem, melyik lehetőséggel élhetnénk (kis csalás)?

1. megvetetjük a jegyet egy nálunk idősebbel, majd ugyanazzal a jeggyel bemegyünk a filmre ( a jegytépő úgyse nézi hány évesek vagyunk)

2. Teljes árú jegyet veszünk, akkor nem kérnek diákigazolványt...

Kérlek ne nézzetek hülyének köszi


2011. szept. 5. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen elkezdenének problémázni... ha lennétek 14-15 évesek, akkor lehet, hogy rákérdezne a pultos, hogy vagytok-e már 18 évesek, de 17 évesen szerintem simán beengednek titeket. Ha én mennék moziba ilyen helyzetben (én is és a párom is 17) egyáltalán nem is gondoltam volna előre ilyenre, hogy ne engednének be egy horrorfilmre... vicces is lenne.
2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Légy erős, a mozisok tökkkkéletesen lexarják, hány évesek vagytok. Ők jegyeket árulnak, ebből van bevételük, szóval az üzletpolitikájukkal ellentétes lenne, ha elhajtanák a fizetőképes nézőket.


Az elv és a gyakorlat az két különböző dolog, ami le van írva, mint szabály, az a valóságban nem feltétlenül van úgy. Hacsak nem két 5-6 éves kiskölök akar bemenni a filmre, a mozisok telibesz@rják az életkort. Ha ők nem engednek be valakit, a fizetőnéző átmegy a konkurenciához, és ott költi a pénzét, nem náluk.

Szóval nyugodtan menjetek csak el, vegyétek meg a jegyet, nem lesz az égvilágon semmi gond.

2011. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ejj, akkor csak engem nem engedtek be 16 évesen anno? :D
2011. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Impossible is nothing. :D
2011. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de akkor ha diákjegyet veszek, mért nézik meg a diákomat? meg ígyis ha diák jegyet veszek, megnézik és látják h nem vagyok 18... :S
2011. szept. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!