Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2011-es Rió mesefilmet nem...

2011-es Rió mesefilmet nem bírom ki, hogy ne nézzem meg. Lent kifejtettem jobban?

Figyelt kérdés
Szóval megnézem, és ahogy vége van, már újból megszeretném nézni. Tegnap például 3x néztem meg egymás után és egyáltalán nem untam. Ha meg nem nézem akkor meg egyfolytában a filmen pörög az agyam, másra szinte nem tudok figyelni. Egyszerűen hiányzik akkor a film. Ez mitől van? Másnak is volt már ilyen?
2011. szept. 8. 06:39
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha volt másnak is ilyen, akkor az mit csinált,hogy "elmúljon" ez az "érzés"?
2011. szept. 8. 06:47
 2/6 anonim ***** válasza:
volt ige. 1 hétig néztem meg mindennap 2x ugyanazt a filmet, majd ráuntam. amúgy meg foglald le magad, mert ha dolgod van, akkor nem nézed
2011. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen két filmnél volt: a Macskafogót sok egymást követő napon minden nap megnéztem videón, az Olviér és társai rajzfilmet meg egy héten át minden nap megnéztem moziban, végül már betéve tudtam az egész szövegét szó szerint.


Majd megunod, és abbahagyod.

Amúgy a Rio messze nem olyan jó film szerintem, bár az adott célcsoportnak elmegy, bár ott is akadnak jobban sikerült filmek.

2011. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát folytatom és talán megunom. De nem értem, egyszerűen olyan szinten bejön nekem, hogy az elképesztő....
2011. szept. 9. 06:42
 5/6 anonim válasza:
Nálam is volt hogy 27× néztem meg egy filmet. minden nap volt hogy megnéztem 2× nagy 3× és nem untam szerintem most is meg tudnám nézni!
2011. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó mese. :) Bár én a Herkulessel voltam így.
2011. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!