Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja mi ez a film, csak a...

Ki tudja mi ez a film, csak a tartalmát tudom?

Figyelt kérdés
Még egészen kicsi voltam, mikor láttam, tehát nem sokra emlékszem, azt a keveset megpróbálom elmondani. Talán olasz, vagy francia film, de ez egyáltalán nem biztos. z volt a lényeg h volt egy öreg néni, aki az osztálykirándulásról mesélt gimis osztálytársainak, de már senki nem emlékezett erre, mert nagyon öregek voltak. És pl az történt, hogy ő fiatalon szerelmes volt a suli egyik menő srácába, és nem tudom, mivel zsarolta meg, de a lényeg, hogy az osztálykiránduláson úgy tettek, mintha járnának, pedig nem is. Aztán még történtek dolgok, de már nem emlékszem. Ha jól emlékszem, elég hosszú film volt. Tudja valaki, mi ez? A néniek senki nem hiszi már el, hogy mindez megtörtént, mert ők nem emlékeznek. Talán a tanárokról is voltak dolgok, meg más diákokról. Fiatalon rövid, barnás-fekete haja volt a lánynak, és piros felsőt viselt, a srác is barna hajú, kicsit hosszabb hajú volt, az egyetlen kép amire emlékszem, amikor vmi lépcsőn ülve megcsókolták egymást, vagy emelvényen. Nem biztos, hogy jó film, mert mondom, kicsi voltam még, de ha valaki tudja, megköszönném.
2011. szept. 9. 00:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!