Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két pasi meg egy kicsi =....

Két pasi meg egy kicsi =. éved magyar szinkronnal megtalálható valahol?

Figyelt kérdés
Online szeretnén nézni, letölteni nem akarom.
2011. szept. 9. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
7. évad* bocsi elírtam!
2011. szept. 9. 21:43
 2/5 A kérdező kommentje:
időközben eszembe jutott, hogy a 8.évad kellene :D bocsiii!!!!
2011. szept. 9. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
8. évadból még csak egy részt adtak le magyarul, az pont egy hete tölthető le. Az online kiadás nem tudom hogy szokott időzítve lenni, de jelenleg így is csak az első rész érhető el szinkronosan.
2011. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. a viasaton ma adták, csak lekéstem és gondoltam, ha a tv-ben adják, akkor online is lehet valahol :)
2011. szept. 9. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, elérhető szokott lenni. A letöltés (torrent) a tv-adás után pár órával már letölthető tv/HDTV/720p és később 1080p minőségben is. Az online elérhetőséget nem tudom milyen gyors, mert nem szoktam nézni (az online nézés is úgy valósul meg, hogy letölti a gépre az adatot és onnan játssza le, így inkább kapásból letöltöm másfél perc alatt, és meg tudom nézni bármikor; ráadásul a online anyagok egy idő után törlődnek), de szerintem azt is idővel elérhetővé teszik. Ha ma adták, az lehetett a második rész, tehát elképzelhető hogy egy héten belül már online is elérhetőek lesznek a részek. Népszerű online sorozatmegosztó oldalakat kell figyelni.
2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!