Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még akit érdekel és nézi...

Van még akit érdekel és nézi a Való világot?

Figyelt kérdés

Szept.15-től indil a VV5.

Már nagyon unalmas.Ahogy a termékeknek,úgy a valóságshownak is van életgörbéjük. Egy új shownak még nagy a nézettsége, de ahogy egyre több szériát adnak le belőlle. pl VV3,4,5 vagy a Megasztár 4, 5(fogalmam sincs hanyadik volt, én már az 2 után nem néztem, rohadtul nem érdekel) szériája és még sorolhatnám, kezd unalmassá válni, az emberek többsége már nem fogja nézni, esetleg a beválogató részt, amin sokat lehet nevetni a sok tehetségtelen emberen, akinek nincs hangja,ezt tudja jól, mégis megpróbálja.Na mindegy. Szóval ezek után kétlem, hogy nagy nézettsége lesz a való világnak. Én már a 2 részt se néztem, ahogy a Big Brother esetében. Úgy látom a Tv2 okosabb és nem vetít Big brother újabb szériát, mert tisztában van azzal, hogy csak lehúzza a csatorna nézettségét.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2011. szept. 10. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig megy, amíg pénzt tudnak keresni vele. Ha a nézettség drasztikus visszaesése következtében belebukik a RöTöLö, majd akkor lesz vége.

Az is lehet, hogy ez már az utolsó lesz.

2011. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Én fogom nézni a Való világot, mert sokat lehet rajtuk röhögni!!! A Megasztárba csak a válogatót meg az X faktornak is csak a válogatóját, egyébként az első Xf-nek is csak a válogatóját néztem mert unalmasra csinálták a többit!!!
2011. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek a pap,kinek a papné...mindig lesz új generáció akinek pl.az 5.Megasztár lesz az első.Nagyon sokan mondják,hogy így meg úgy utálják a VV-t,közbe meg ők tudják róla a legtöbb infót.Én személy szerint nézni fogom,de nem fog érdekelni ,hogy ki nyeri meg.Kérdésedre válaszolva tehát: van,én nézni fogom.
2011. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a VV5 unalmassá fog válni, mivel állítólag most teljesen be újítottak 1-2 dologgal. A VV4 el az volt a gond hogy túl sokáig tartott és szinte ugyanaz volt mint az előző 3 VV. Ezek a műsorok csak akkor lesznek izgalmasak ha minden évadba beújítanak jó pár dolgot. Bár én ritkán néztem csak, de szerintem még ezzel is lesz nyeresége az RTL-nek
2011. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig míg lesz nézettsége, márpedig van, nyomni fogják, mert biznisz.


Majd nézd meg a kérdéseket itt a gyk-n, ha beindul a VV5.Minden második az lesz

ki nézi ezt a fost, már megint ez + az van benne, de én nem nézem!

2011. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!