Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a négy horrorf...

Melyik lehet ez a négy horrorfilm?

Figyelt kérdés
Sajnos a történetre egyik esetben sem emlékszem pontosan. Az egyikben egy amerikai hölgy örökölt egy kísértetházat a semmi közepén (talán egy szigeten valami mocsár közepén - az egész "orosz-szláv környezetben" játszódott). A másik hasonló témájú, ott emlékeim szerint egy férfi (talán ügyvéd) örökölt egy házat, ahová megromlott családi kapcsolata miatt kénytelen beköltözni, a ház szintén kísértetház. Az egész arra van kihegyezve, hogy a fickó komoly lelki vívódáson megy keresztül, mert nem tud hinni a szellemekben. A harmadik keresett film egy bűnbandáról szól, akik beveszik magukat egy elhagyott tanyára a kukoricaföld közepén - persze ott is van egy rakás kísértet (talán rabszolgákat kínoztak ott, valami ilyesmi), akik persze szépen egyesével kinyírják a betolakodókat... :-) A negyedikkel vagyok a legnagyobb bajban - ezt még gyerekként láttam. Egy földalatti laborban tudósok véletlenül nyitnak valami kaput egy másik dimenzióba, ahonnan átjön egy lény, aki nem látható, de sorban gyilkolja az embereket - a célja, hogy engedjék vissza. egy jelenetre emlékszem, amikor a számítógép monitorán üzenget John Doe néven (nem, nem A gömb c. film). A leírás elég hézagos, de ha valakinek rémlik valami, akkor segítsen! Köszönöm szépen!
2011. szept. 11. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

A 2. kérdésedre a válsz: Jéghideg otthon.

A többit kérdezd meg a filkatalogus.hu oldalon, mert ott nagyon profik és hamar segítenek, pikk-pakk! :)

[link] --- ide írd be kérdésedet, ami automatikusan felkerül a főoldalra. Kis rövid regisztrácio kell, az 1 perc. Rem segített

2011. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
az első The Abandoned lesz a 2006-os ,azért írom így mert van egy ugyanilyen c.film 2010es is,de az teljesen más
2011. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
megint 2. vagyok,sztem az első az nem a Jéghideg otthon ,hanem a The Sceptic lesz,de bocsi az első válaszolótól ha én tévednék..
2011. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
és újra én,azt hiszem a 3.az a Halott madarak-ígérem most már be is fogom a szám XD
2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg a "The Abandoned"

2. "Skjult" - [link]

3. "Dead Birds - Halott Madarak"

4. Talán az "XTRO 2"

2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. a john doe-s film címe :árnyékzóna
2011. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az egyik nem olyan,hogy vmi elmebeteges házban vannak?
2011. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!