Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a True Blood 4....

Mit szóltok a True Blood 4. évad utolsó részéhez?

Figyelt kérdés
True Blood fanok! Mit szóltok ehhez a részhez?? Én annyit bőgtem rajta, főleg a Sookie-Eric-Bill résznél és a végén! És Steve Newlin is!!! Kár hogy, csak jövőre lesz a következő évad!!!!:(((( ki nem bírom addig:(((
2011. szept. 12. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én most fogom megnézni :D Remélem tetszeni fog

Akkor 12 része van a negyedik évadnak?

Azt nem tudod véletlenül mikor lesz az ötödik évad?

Amúgy amíg erre várunk, kárpótol majd bennünket a novemberben megjelenő Véres leszámolás<3

2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ütős volt! Az eddigi legjobb finálé szerintem. Szegény Jesus-t nagyon sajnáltam. :( Tarát sztem tuti megmentik valahogy... Steve Newlin, mint vámpír meg hatalmas poén volt :DDD Ááá, nem bírom ki jövő nyárig :D
2011. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak jövő nyáron lesz :(((
2011. szept. 13. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Először azt hittem hogy az csak álom hogy Steve Newlin vámpír lett. Tara tuti meg fog halni, láttad azt a rengeteg vért :O De vááá amikor Sookie elmondta hogy mindkettőjüket szereti :)

2011. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én személy szerint Ericet választanáám :)))


Én azt nem értettem mit mondott Steve Newlin..vlkmi triki(?) meg azt nem értettem, hogy miért kellett Alcide-nek abba a parkolóházba elmennie!


Nem tudom, hogy miért tolják ki ennyire a következő évadot!

Könyveket nem olvastam, de abban nem tudjátok, hogy az 5. évadban összejön még Ericcel???:(

2011. szept. 14. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

megint az első vagyok

a könyvek kicsit másképpen vannak, ott pl. Jason vérpárduc lett és elköltözött a csajszival és összeházasodtak, meg a könyvben, amikor Sookie megölte Debbiet akkor Ericnek még nem voltak emlékei és ő ásta el a holtestet. Ha a történet szerint megyünk akkor a könyv cim alapján most jön a Lidércfény. ahhj végre valakik akik imádják ahogy én :D

19/L

2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Összeházasodnak??? Bakker, még nem tartottam ott. :D Most kezdtem a Lidércfényt. :)
2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aha, de Crystal megcsalja majd Jasont. Jah meg most lesz majd a Sookinak új pasija, egy vértigris, üldözni fogja a Debbi húga, mivel eltűnt és nem találják, megölik Alcide apját és új falkavezér lesz. Jaaj meg asszem most örököl majd Sookie egy lakást, mert meghal az unokatesója.
2011. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aaah, de varom a kovetkezo evadot:) konyveket is most akarom beszerezni, de barki barmit mond, nagyon draga beszerezni az egesz sorozatot:S e-book pedig nem ugyanolyan:)
2011. okt. 6. 16:46
 10/10 A kérdező kommentje:
végre fent van szinkronosan a 4. évad 1. rész:D
2011. okt. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!