Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vetem észre párhuzamot...

Csak én vetem észre párhuzamot a Chrono Crusade és a Final Fantasy között?

Figyelt kérdés
Final Fantasy alatt főleg az Advent Childrenről tudok nylatkozni, tekintve hogy csak azt láttam. De pl Chrono átváltozva igencsak hasonlít Vincent Valentine-re. Vag yott van az asztrál fonal. Mindkettő animében jelen van, úgyanúgy van ábrázolva, és a leírás is nagyjából megegyezik. (Élet, halál összefüggés stb) Tehát ti vettetek észre ilyeneket? Vagy lehet bármi köze egymáshoz a két animének?
2009. ápr. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen csak te
2009. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először nekem is Vincent jutott eszembe Chrono-ról (vicces,pedig nem is láttam az Advent Children-t :D)...aztán rájöttem,hogy csak a fejpánt és a piros ruha miatt volt ^^ (átváltozva nem is hasonlít...)
2009. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg, mikor olvastam a mangát, ott agyaltam rajta, hogy vajon honnan olyan ismerős a srác :D És tényleg Vincent :D
2009. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nem tünt fel hasonloság

bár Chrno kedvenc animém:D

2009. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!