Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy Gandalf vs Dumledore...

Egy Gandalf vs Dumledore párbajon ki győzne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 06:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
pontosan ugy van ahogyan azt az elöttem szoló megírta!Kitérdekel hogy szerinted Gandalf az erösebb,ha Dumbledore győz igyis ugy is!Ez nem kívánság műsor!Vesd már össze a kettöt!Nézd meg a gyűrűk ura mind az összes részét egyszerre's majd a Harry Pottert.Sokkal több varázslat van a HP-ben.A bodza pálca nem törik el nem tudtad?Nézd meg jobban azt a filmet,mert látom,nem figyeltél oda rendesen!Gandalf egy bölcs mágus.Dumbledore pedig egy hatalmas varázsló!Ráküldi Gandalfra egy csetintéssel a Dementorait!:D
2011. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha a véleményem kell: Gandalf nem sokat mágiázott a GyU-ban... szerintem még a híd is leomlott volna magától a balrog alatt. Meg Minas Tirithben, amikor varázslás helyett elkezdett vagdalkozni a bottal :S az már tényleg a varázslók megszégyenítése. Dumbledore meg... hát nem kell magyaráznom. Ő a nyertes.
2011. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ronnak sikerült eltörni.
2011. szept. 18. 01:00
 14/33 anonim válasza:
74%

Ha már Fantasy-ben gondolkodunk, alapvetően téves kijelentés az, hogy "nézd meg a filmet" :D Ez a két sztori a tökéletes példája annak, hogy "ha olvastad volna a könyvet, tudnád hogy" Gandalf is sokkal többet varázsolt mint azt hiszed :D.

Én személy szerint egyik mellett sem tudnám letenni a voksom. Mindkettő kifejezetten erős. A kor talán Gandalfnak kedvez, hiszen Dumbledore egyértelműen öregebb. Azonban egy mágusnál ez nem feltétlenül hátrány.

De ha már mondani kell valamit, szerintem patt helyzet lenne.

Nem mellesleg, én inkább egy Gandalf Dumbledore vs. gonoszok párbajra jobban kíváncsi volnék:DDD

(Jah és egy Gandalf vs Magnetóra XDXD)

2011. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Dumbledore hány éves?
2011. szept. 18. 14:05
 16/33 anonim ***** válasza:
150
2011. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy a fenébe öregebb Dumbledore?
2011. szept. 18. 21:41
 18/33 anonim ***** válasza:
Mér Gandalf mennyi?
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
300 emberöltő, egy emberöltő kb. 30 év, akkor úgy 9000 éves. Gandalf tehát 60* idősebb, és gondolom erősebb is!!!
2011. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Igazatok van. Én csak a filmbeli karakterek korára gondoltam :D
2011. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!