Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Story tv-n elkezdték ismételni...

Story tv-n elkezdték ismételni a Vad angyalt! Nézitek?

Figyelt kérdés
Ha irsz ide,ird meg mi tetszik a legjobban a sorozatban,,ki a a kedvenc szereplőd,kit utálsz és h a mai részben mi volt a legjobb. vagy csak azt ird le ami eszedbe jut róla :)
2009. ápr. 23. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon dolgozom, háttérzajnak használom. Én akkoriban nem néztem, úgyhogy nem tudok nyilatkozni ki tetszik legjobban vagy kit utálok...
2009. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez annyira durva....Inkább olvass,könyörgöm.nem hiszem el
2009. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
38%
Ha a gyermekemet érdekelné az ilyen, teljesen ostoba, értelmetlen sorozatok bármelyike, állami gondozásba adnám.
2009. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem, nincs rá időm és már nem is érdekel, de amikor a tv2-n adták anno akkor néztem és imádtam, egy részt se hagytam ki, a kedvencem Milagros volt (milyen meglepő..:D) és óriási Natalia Oreiro fan voltam 10-11 évesen, még a koncertjére is elmentem :D
2009. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Képzeld,én is szoktam olvasni :)

nem tudom mit kell bunkózni,én csak örülök annak h megismételnek egy olyan sorozatot,amit régen imádtam. Bevallom,nézem. Jobb mint a győzike,vagy a mónika show,az biztos.

A vad angyal jó sorozat volt. Rég nem csináltak hasonló jót. Annak is örülnék ha a Pampák királyát megismételnék, meg a Homok titkait :)

2009. ápr. 23. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) A Story TV igazán megvehette volna a Vad angyal mexikói feldolgozását, az érdekelne!
2009. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

naná hogy nézem!nem szégyen az!és amugy sem tartozik a tipikus brazil szappanoperák kategóriájába.a kedvencem ivo, akit utálok az andrea.

ja és még olvasni is van időmezen kívül.

2009. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom!!!! Minden este megnézem, kedvencem Milagros és Ivó olyan szenvedélyes a szerelmük, csak nem emlékszem pontosan végül összejönnek?
2009. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!