Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó sorozatok vannak...

Milyen jó sorozatok vannak egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Nézem a 90210-et, the pretty little liars-t, make it or break it-et néztem a hellcats-t de sajnos az már nincs, most hallottam a the secret circle-ről, ringer-ről, hart of dixiről.. ezek majd most jelennek majd meg de szeretném nézni. Ha valaki azt akarja írni, hogy már sokan felrakták ezt a kérdést, olvassak utána. Már megtörtént. Olastam még a gossip girl-ről, supernatural (odaát). vámpírosak, vérfarkaspsal nem érdekelnek!!!!!!

Aki tud még valami jót az légyszi írjon. Előre is köszi a válaszokat.


2011. szept. 14. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összes CW sorozat (nézz utána, hellcats, supnat, stb is ezen megy), meg MTV sorozatok (Jersey Shore, Awkward, stb).

Esetleg 10 things i hate about you, bár nemtom ezt elkaszálták-e, asszem 2 évadja biztos megvan.

2011. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Switched at birth két lányról és a családjukról szól,kiderül róluk 16 évesen,hogy összecserélték őket a korházban

Lying Game egy ikerpárról szól,akiket örökbefogadtak,és az egyik lány elmegy helyettesíteni a másikat,míg az keresi a szüleiket

Gossip Girl-t csak ajánlani tudom,remek sorozat

a Tuti Gimi,ami nagyon jó kis sorozat,szintén fiatalokról szó

remélem valamelyik megtetszik

2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Szívek szállodája és a Gossip girl a kedvencem.Ha nevetni akarsz akkor mindenképp a Szívek szállodája:)
2011. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Glee - Sztárok leszünk


Én amerikai vígjáték sorozatokat tudok még ajánlani(Így Jártam Anyátokkal, A nevem Earl, Én kis családom, Életem Értelmei...)

2011. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
hmmm, ha szereted az animét akkor a B gata H kei pont neked való :)
2011. szept. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem a gossip girl nagyon jó, szeretem még a grace klinikát:)
2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sex es New York :)
2014. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!