Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Borgiák c. sorozatban ti is...

A Borgiák c. sorozatban ti is a Lucrezia/Cesare párosnak drukkoltok?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosak együtt! Kár, hogy a filmet legközelebb csak tavasszal láthatjuk...
2011. szept. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon ertem...ok edestestverek.. azt tudod?

Nekem is ok a kedvenceim de inkabb kulon szeretnem oket boldognak latni :) amugy meg Lukrezia ferjhez megy meg parszor, Cesare meg lemond az egyhazi tisztsegerol es katonai palyafutast kezd, majd o is megnosul.

2011. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is tudom. Csak az első momentumot hajlamos vagyok figyelmen kívül hagyni. Egyébként youtube-on egész szép összeállításokat lehet róluk találni.:)
2011. szept. 18. 15:28
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel..szerintem is elég gusztustalan két testvérnek drukkolni, hogy összejöjjenek. Amúgy én is Lukréziát szeretem legjobban, de nagyon remélem hogy nem kell majd testvérsexet néznünk... és talál mindkettő normálisat magának.
2011. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
hmmm...ha nem lennének testvérek akkor is elég nehéz lenne drukkolni olyanoknak, akiknek az élete része a történelemnek.
2011. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én azt olvastam, hogy régen pletykálták, hogy összefeküdtek... éééééés mivel most egy sorozatról beszélünk, biztos így fogják alakítani a történetet, mivel elég polgárpukkasztó, azt meg szeretik az emberek. Én nem vagyok annyira kiakadva ezen a testvér dolgon. Voltak idők, amikor testvérek össze is házasodtak, hogy tiszta maradjon a vérvonal. Persze ma már ez durva és tudjuk, hogy a beltenyészet nem jó dolog, de hát régen ostobábbak voltak az emberek sokkal.
2011. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Remélem, hogy még nézed a kérdésedet, ugyanis nem válaszolni szeretnék, hanem kérdést feltenni....:))

Imádom Augustus Prewet, aki játszik a sorozatban, és arra lennék kíváncsi, hogy ő epizódszereplő, vagy állandó?

És hogy szerepelni fog-e a 3. évadban?:)

2013. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem nem mondok hülyeséget, de úgy emlékszem, hogy őt kinyírták a 2. évadban.
2013. jan. 1. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Óóóóó ezt nagyon sajnálom:( köszönöm a választ!:))
2013. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!