Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto, Bleach, Dragon ball,...

Naruto, Bleach, Dragon ball, One piece szerinted melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 23:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%
Hentai
2011. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Naruto
2011. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
naruto
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Naruto. Izgalmas történet, fokozatos megkomolyodás, váratlan fordulatok, és mikor már majdnem azt akarod mondani, hogy "vazz de unalmas lett a manga" mindig előrukkol Kishimoto sensei valamivel.


A Bleach -t már régen nem néztem. Nem volt rá időm, és ahogy látom egy ideig nem is lesz. Egy kissé szánalmas Ichigo viselkedése néha.


One piece: Érdekesnek és "aranyosnak" ígérkezik, de elhanyagoltam, és időm se volt.


A Dragon Ball mangát elkezdtem olvasni, de elhanyagoltam.

2011. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekem a Naruto a kedvencem,igaz a mangát nem szoktam olvasni.De a története elég korrekt.Nincs benne olyan,hogy valakit megölnek és feltámad.Na jó egyszer előfordult benne.De szerintem akkor is a Naruto a legjobb.
2011. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
SZerintem a one piece a legjobb.Nincs benne ojan mint pl Sakura aki egyfeszt csak sir nem csinal semmit es amikor meghal valaki akkor meg jajj.
2011. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
49%
Dragon Ball a király, csak sokan nem ismerik, és nem is akarják, mert talán régi.
2011. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
1 biztos ha lenne egy meccs Dragon ball vs Bleach vs Naruto akkor a Bleach győzne Naruto-ék az elején meghalnának
2011. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
hát azért goku ss4-be a fingjával elpusztítaná a bolygót, de ez most nem erő szerinti összehasonlítás
2011. nov. 4. 11:58
 10/41 anonim válasza:
Egyértelműen a One Piece. Ugyanis azt nem vágta tönkre az, hogy 500 része van. Sőt egyre izgalmasabb.
2011. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!