Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus vidám anime? Mint...

Romantikus vidám anime? Mint pl. a 'Kimi ni todoke'.

Figyelt kérdés

A 'kimi ni todoke' nagyon tetszett. Ilyen vidám, reális animére vágyok. Amiben biztosan "beleszeretek" a főszereplő srácba. Letöltöttem pár Bokura Ga Ita részt, de ez nem tetszik annyira. Kazehaya-kun nagyon kedves és szereti Sawakot, szóval én valami ilyet szeretnék :)


Ha valaki nem látta még a Kimi ni todoke-t, akkor itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=s-CjD29co8k



Köszi! :)


2011. szept. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

perfect girl evolution (yamato nadeshiko shichi henge): arról szól hogy egy csúnya lányt (szerintem szép,csak az elején nagyon hosszú frufruja van) elküldenek 4 szép sapi közé (*elolvad*) és kitanítják.vigyázat spoiler!:persze a leghelyesebb fiú,akibe a legtöbb lány szerelmes,beleszeret ebbe a csúnya lányba. de a lány nem.

kilari: helyes kis anime,arról szól hogy egy lány beleszeret egy fiúba(mikor megmenti,mert leesik egy fárol a lány) aki valójában sztár. és ő is sztárrá akar válni. spoiler:de a sztárcspat (ships) 2 tagból áll de végül a másikba szeret bele.

chrono crusade: a végén kisírtam a szemem. ez is szerelemről szól.

MEGJEGYEZNÉM: megnéztem az előzetest. az általam mondott 1-ő nagyon hasonlít rá. a főszereplő csaj is,csak egy kicsit szebb (az elején csúnya) és ahogy elől láttam a perfect girl evolution-ba is a csaj horrormániás így a többi számára nagyon ilyesztő. még azt megjegyezném:hogy az anime nagyban eltér a mangától így nem az a vége amit ott látsz. az anime 24 részes de a manga még mindig megy. úgyhogy azt ajánlom ha befejezted az animét akkor nézd meg a mangát.nem magyar a manga (az anime magyar feliratos) de elég érthető. én megértettem és még csak 12 vagyok:)


12 éves animefan lány:)ha akarsz beszélgetni akkor küldj privit és ott elbeszélgetünk illetve ha akarod akkor, face-n bejelöljük egymást :)

még nagyon sok animét tudok ajánlani:) most csak ennyi jutott eszembe:)

2011. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15:41-es vagyok. amúgy érdekes anime amint tehetem én is megnézem:)
2011. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok! nagyon jó anime,folytatni fogom:)
2011. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Utánuk nézek...

Amúgy én írnék privit, csak nem tudok hova :) Nem publikus a címed.



És amúgy én 13 éves vagyok ;)

2011. szept. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!