Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék letölteni egy...

Konnerth kérdése:

Szeretnék letölteni egy animációs filmet. Többi lent?

Figyelt kérdés
A phineas és ferb keresztül a második dimenziót szeretném letölteni magyarul de még sehonnan sem sikerült de még csak angolul sem...Ha tud valaki linket akkor azt írja be ide légyszives. Előre is köszönöm...
2011. szept. 20. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vok.na azon a linken,amit küldtem az első pár találtaon le lehet szedni angolul,feliratot sztem keress hozzá.youtubeon is felirattal van,szal ha le is szinkronizálták,akkorsincs fent a neten.de ha engem kérdezel,akkor ne nézz ilyen szart,könyörgöm,szögletes az emberek feje!nézz valami értelmeset,vagy legalább igényes rajzolásút.
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Am rájöttem hogy szerintem még kisem adták magyar országon a filmet. Am nekem direkt az tetszik benne hogy milyen a rajzolása meg a poénok xD. Mondjuk kicsit lehet öreg vagyok már hozzá de attól még imádom xD. 15/F
2011. okt. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!