Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted/szeretted a Charmed-e...

Szereted/szeretted a Charmed-et (Bűbájos B. )?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ki volt a kedvenc szereplőd? Miért?

Szeretnéd, ha lenne új évad?

Melyik részét szeretted igazán?

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkiét értékelni fogom. Egy újság közvélemény-kutatásába menne. =)


2011. szept. 21. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
IMÁDOM... Bárcsak lenne meg 1-2 évad
2011. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok. A kedvenc részem a bubajosok mindörökké... A kedvencem alyssa milano mert jól néz ki és mert a filmben ő a legkalandvagyobb...azért szeretem mert olyan dolgokat látni benne amit a valóságban el se tudnánk kepzelni
2011. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor először ment, nagyon szerettem, főleg amíg Prue (Shannen Doherty) is benne volt. Most, amikor néha elkapok egy-két ismételt részt, már nem is tudom, mit ettem rajta régen :) De azért ha nincs más dolgom, szivesen megnézem, kikapcsolódásnak tökéletes, és elég egyedi történetek vannak benne :)
2011. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fú, most ismétlik, több adón is, nézem párhuzamosan mindegyiket és már nem először :) Persze felveszem őket, mert nem tudnék mindig a tv előtt ülni, amikor megy.

Nekem Piper a kedvencem és Cole!!

2011. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! =)
2011. szept. 22. 14:07
 6/6 Nikii2019 válasza:

Igen szeretem.

A kedvenc szereplőm benne Pheobe és Cole.

Én legjobban a 3.évadtól szeretem egészen az 5.évadig.

2019. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!