Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régóta keresek egy horrorfilme...

Régóta keresek egy horrorfilmet, de a címét sajnos nem tudom. Melyik filmről lehet szó?

Figyelt kérdés

2001-ben láttam, úgy emlékszem, hogy akkor egész friss darabnak számított. Két lány volt a főszereplő, akik olyan fotókat készítettek egymásról, amelyiken halottnak tettették magukat (pl. "felszúrták" magukat a kerítésre, átment rajtuk a fűnyíró, stb.). Egyik este megtámadja őket egy vérfarkas, és az egyik csajt megharapja, aki szép lassan elkezd átváltozni. Úgy emlékszem, hogy az volt a furcsasága a dolognak, hogy a lánynak vagy egy hónapig megvolt a menzesze, és mikor megharapott egy srácot, annak is megjött... :D

Volt benne egy olyan jelenet is, hogy véletlenül kinyírják a szomszédban lakó szőke tyúkot, a hullát meg gyorsan elrejtik a fagyasztóládába, viszont a vért nem tudják eltüntetni, mire megjönnek az egyik lány szülei. Erre úgy csinálnak, mintha újabb "baleseti fotót" készítenének, a vérfarkas lány meg lenyalja az ujjairól a vért, és azt mondja, hogy "Ez csak málnaszörp." :D

Aki tudja, melyik filmről van szó, írja meg, köszönöm! :)


2011. szept. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérszomj
2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szeptember 23-án 22 óra 20 perckor vetítik a Viasat 6-on
2011. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, ez biztos nem az a film... De azért köszi! :)
2011. szept. 21. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem kötekedésből, de láttam már párszor, és tuti az. Csak ahogy látom a Port.hu-t 2 ilyen című film is van.

[link]

2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi, tényleg ez az, de nekem valami dél-afrikai horrort dobott ki először... XD

Juj, de jó, örök hálám, hogy segítettél meglelni ezt a filmet, köszönöm!!! :)

2011. szept. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!