Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez a repülős?

Melyik film lehet ez a repülős?

Figyelt kérdés

Régi film, a Hallmarkon jó pár éve rengeteget ment, arról szól, hogy van 2 férfi akik repülőznek, és egy tónál találkoznak egy fiatal lánnyal (kb. 12-15 éves lehet), és a lány nagy nehezen kideríti a személyazonosságát a férfiaknak, kiderül, hogy ők már nem élnek, hanem szellemek, mert lezuhantak a repülővel. a végén azt hiszem úgy van, hogy elrepülnek (gondolom a mennyországba).

Nem horror, és már nagyon régen láttam, de nagyon szeretem , csak a címét nem tudom.

Köszi előre is a válaszokat:)


2011. szept. 21. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én tudod milyen régóta gondolkozom ennek a filmnek a címén:O én sztem már van 8 éve is h láttam de szinte csak arra emlékszem h nagyon tetszett. szóval bocsi h nem szolgáltam válasszal. de ha valaki tudná annak én is nagyon örülnék:)
2011. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan az vagyok aki az előbb. én lehet h meg tudnám találni mert rémlik egy színész csak nemtom mi a neve. de ha azt megkeresem és annak rákeresek a filmjeire lehet meglesz. majd a hétvégén utánanézek és leírom a fejlményeke:D
2011. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi előre is:P Én már mindenhogy próbáltam rákeresni, és semmi:S
2011. szept. 23. 18:19
 4/6 wingu ***** válasza:
100%
Nyugtalan lelkek (Restless Spirits, 1999)
2011. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Áááá kösziii kösziii nagyon köszönöööööm!:):):)
2011. szept. 23. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
én vagyok az első válaszoló:D énis köszi. most fél óráig ezt kerestem:D
2011. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!