Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a sorozat? Hasonló,...

Eviktor kérdése:

Melyik az a sorozat? Hasonló, mint "A túlélés törvényi".

Figyelt kérdés
Régebben láttam már a Discovery-n egy hasonló sorozatot, ha jól emlékszek, akkor abban is Bear Grylls volt, de nem biztos. A "főszereplőn" kívül még volt kb. 4-5 fiatal, és őket utasította, hogy mit csináljanak pl. hurrikán esetén, vagy ha valaki betörne hozzájuk a házba.
2011. szept. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ...épp most néztem meg ezeket a részeket...az is hasonló volt, de abban nem ő csinálta végig a "dolgokat", hanem csak ott volt a csapattal, és tanácsokat adott nekik.
2011. szept. 24. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te az Éljük túl a katasztrófát-ra gondolsz. Ott volt hurrikán, meg betörés, lavina, atomtámadás, lövöldözés stb. Kár, hogy már nem vetítik, jó kis sorozat volt. Úgy emlékszem tavaly nyár környékén ment.
2011. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ara gondoltam, köszi szépen!
2011. szept. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!