Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titanic 2 Jack is back ez...

Titanic 2 Jack is back ez most micsoda, valmi fake film?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jaja fake film :)
2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik, egy csomó filmből vágták össze az előzetesét :)

Azonban tényleg van olyan film aminek a címe Titanic 2, de köze sincs ahhoz, hogy Jack-et megtalálják...

Erről szól :

"A hírhedt Titanic katasztrófa 100. évfordulóján egy modern luxushajó, melyet Titanic 2-nek kereszteltek el, kifut a vizekre. Célja, hogy kövesse elődje útvonalát. Amikor azonban egy tsunami a jéghegyek felé sodorja a hajót, az utasoknak és a személyzetnek azzal kell szembesülnie, hogy könnyen ugyanarra a sorsra is juthatnak."

Én nem láttam a filmet, de a hozzászólások alapján csak elpazarol másfél-két órát az életéből azoknak akik megnézik annyi szar...

2011. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amit az előző leírt igen az a "Titanic 2 - A f.os változat" címmel dicsekedhet.. Sztem egy nagy hülyeség. A fake előzetes meg leonardo dicaprio filmjeiből van összevágva, semmi köze az egésznek az sima titanichoz.
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
hogy lehet hogy én eddig nem is hallottam erről a filmről??!! :O most is csak véletlenül akadtam rá a neten... :/ tényleg olyan gáz? A trailer alapján felkeltette az érdeklődésemet, de látom,hogy DiCaprio előző filmjeiből van benne pár rész. De azért félelmetes,ahogy a trailerben kiemelik Jacket egy jégkockában... van már magyarul is,ugye?
2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jahh kár érte pedig rohadtul felkeltette az érdeklődésem :D Nem is értem, miért nem csinálták már meg azóta tényleg :D
2014. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WattacukorPufi ***** válasza:
20 perces rövidfilm
2015. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jaj, de jó, hogy nem létezik ez a film! Akkora hülyeség lehetne a trailer alapján... Valahogy sejtettem, hogy Leonardo nem adja ilyenre magát.

Egyébként a Titanic 2-ről: én láttam, és nagyon rossz, ne nézzétek meg!

2015. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Képernyőkép válasza:
Ma már meg lehetne csinálni Leonardo főszereplésével de Leonardo nélkül is.
2022. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!