Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Borat című filmben a végén...

A Borat című filmben a végén Borat igazából megpróbálja elrabolni Pamela Andersont, vagy az most meg volt rendezve?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti megrendezett volt :D

Mekkora az a film :D

Viszont az eredeti volt,amikor a csirkét elengedte a metrón meg mondta, hogy "nekem nevem Borat, puszi" :DDD

2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:S:S:S


szerintem is megvolt játszva, az a jelenet..... de az se volt kutya amikor meztelenül szaladgáltak ott azon a konferencián........

2011. szept. 25. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Hehe, meg amikor "uram távoznia kell" :D

Aki értékeli az ilyen humort,annak bejön ez a film:DD

2011. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy film, így volt megrendezve :D
2011. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%
Hát én kész voltam azon a filmen, moziban néztem meg a párommal, és amikor elért ahhoz a jelenethez, hogy a konferenciára berohantak lógó brével, de főleg előtte, amikor a szállodai szobában a dagi Boratnak nekimegy, és úgy helyezkedtek, hogy a dagi felül volt,Borat meg alul, és pont a heréje ment szinte a szájába, akkor kiestem a székemből, rá a lépcsőkre, úgy vinnyogtam a röhögéstől, hogy befolyt egy kis jaffa:-))) Kiment pár ember undorodva(jujj,fújj fújj-a kényesebb cicababák,megjegyzem) ...a LEGkirályabb film, ha még jót akartok látni, nézzétek meg a "Pofa be" c. filmet Gerald Depardieu-val. Eszméletlen jó film. Én valahol láttam( röviddel a Borat c. film után), hogy 'így készült a Borat film'.. részeket láttam belőle,és elpróbálták a jelenetet,mikor Borat elrabolta Pamelát. Lunell-re emlékszel? A legaranyosabb prosti volt! Méretes mami,meg kell hagyni:)))) Régen röhögtem annyit, mint akkor mikor néztük ezt.)))
2011. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én ezt a filmet tegnap töltöttem le és tegnap láttam először.

De elég durva........de annyira hihető volt ahogy elrabolja tök királyul megcsinálta........

2011. szept. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!