Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátnőmet rávettem, hogy...

Barátnőmet rávettem, hogy megnézze a Star Wars sorozatot, most hogy kijött BR lemezen az összes. Az eredeti sorrendben, vagy történeti sorrendben nézessem meg vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 08:42
 1/9 MarySue ***** válasza:
45%
Szerintem történetiben, mert nem fogja érteni (csak onnan tudom, hogy velem is ez volt XD)
2011. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem úgy nézzétek ahogy megjelentek! Aki így nem érti meg az kicsit hüle.
2011. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen az eredeti sorrendben, és jobb lenne a nem felújított változat. Sokkal "igazibb" a nem agyondigitalizált 4-5-6. rész.
2011. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MarySue ***** válasza:
Akkor én is kicsit "hüle" vagyok :P
2011. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
40%

Ha még semmit nem látott, akkor maradjatok a történeti sorrendnél. Az első hármat - ha jól tudom - technikai korlátok miatt halasztotta, nem azért mert ebben a sorrendben (4-5-6-1-2-3) élvezhető igazán.

Gondolom, neked sem össze-vissza mutatná meg a HP filmeket.

2011. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem célszerű történeti sorrendben megnéznetek.
2011. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Bár kicsi esélyt adok neki, hogy megragadja, de megigérte, hogy végignézi.. szerintem ő az utolsó aki nem látta a földön..

HIMYM-ben volt egy jó erre:

"Ted the only people in the universe who have never seen Star Wars are the characters in Star Wars and that's cause they lived them Ted, that's cause they lived Star Wars"

:D

2011. szept. 26. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvetted a magyar kiadást?
2011. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenképpen történeti sorrend:) mert ha a sorrendben 3.-al (megjelenésben utolsóval) fejezed be, nincs túl nagy happy end :D
2011. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!