Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars mesének 4. évadjában...

Star Wars mesének 4. évadjában benne lesz Savage Opress?

Figyelt kérdés

Én 3 évadban mikor megláttam, azonnal kedvenc karakterem lett, kíváncsian várom hogy folytatják-e vele.

Ha valaki tud valamit írja meg.


2011. okt. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én a trailerben nem láttam benne, se azt se hogy Darth Maul -t keresi, ami nagy kár , de most legaláb színre lép General Grievous az eggyik kedvencem.Magyarán:Nem hiszem hogy benne lessz
2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Deeee ezt olvastam:


COMING TO THE CLONE WARS THIS SPRING


DARTH MAUL RETURNS

The sinister Sith Lord who amped up the dark side in 1999's Star Wars:

Episode I The Phantom Menace will soon return to the Star Wars Saga!

2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a sorozatot bűn nézni.
2011. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a te véleményed, de szerencsére az nem szentírás. :)
2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Igen, a két utolsó, 21-22. rész (Brothers, Revenge) Maulról és Opressről fog szólni. starwars.wikia.com/Savage_Opress

De azt mondani, hogy mese, az túlzás. Aki szerint meg bűn nézni, az nézze a hülye argentin buzságokat. Részemről imádom. :)

2012. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012-03 irok :D Látom sok mindent és tuti hogy benne lesznek! De igen az igaz hogy csak a vége felé kba 20. rész, hogy testvériség ilyen. Mivel Dukut megtámadják, és majdnem meghal, és Grievous segít neki, és azok az éjjeli nővérek is meghalnak, mivel grievous megöli őket, és csak Assaj- éli túl. Maul al kapcs. Savage megtalája, Maul meg ilyen pók testben van, és fél, kétségbe van esve.Aztán Savage vissza izéli, ilyen izékkel. És maul 2 robot lábon,meg lerombolt nem tudom miket, és obiwannal találkozik. Ennyit tudtam kiszedni kb.
2012. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!