Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lolita c. filmben a csaj...

A Lolita c. filmben a csaj Lolita most egy k---va volt, vagy miért csábított el idős férfiakat?

Figyelt kérdés
mert nekem inkább úgy jött le, h ő csábította el a pasast, aki egyébként nem csinált volna ilyesmit, ha a csaj nem ajánlja fel magát. de egy 14 éves gyerek nem ilyen!!
2011. okt. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Vannak fiatal lányok, szinte gyerekek, akik a férfiakban beindítják a szenvedélyt, mégha nincs is pedofil hajlamuk. ÉS az ilyenfajta csajok ezt tudják, megfelelően használják, és kihasználják a férfiakat.. Nem nevezném szó szerint kurv*lásnak, inkább kis ribik:). De ezzel együtt a pasiknak is tisztában kellene lenniük vele, hogy mégiscsak egy kislány után epekednek, és tőlük ne várjanak érett érzelmeket.
2011. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két Lolita film van, nem tudom melyiket láttad.


De! A Lolita c. könyvben, ami mindkét film alapja a férfi eredendően pedofil, és le is írja, hogy világ életében CSAK a 9 és 14 év közötti lányok vonzották szexuálisan, és hogy a 15 év feletti nőket otrombának, és visszataszítónak tartja.


A könyvben továbbá a kislány 12 éves, és van vele egyidős fiúval tapasztalata korábbról. A férfi szerelmes, és epedve vágyik rá, de eredetileg úgy tervezte, hogy csak akkor nyúl hozzá, ha altató hatása alatt van, mert tudta, hogy rosszat tenne e lánynak ha rajta élné ki magát. A lány viszont (a férfi szemszögéből) rámászik a férfire, és ebből egy viszony kavarodik. A dolog mégsem ilyen határozott, mert a később párbeszédekből határozottan kiderül, hogy a lány szerit nemi erőszak történt.

2012. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jaj de szeretem ezt a filmet !:)
2013. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!