Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleménytek a Twilight...

Mi a véleménytek a Twilight filmekről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
én olvastam a 4 részét nagyon szép és izgalmas
2011. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az elso talakozasom a twilighttal akkor volt, amikor a bartnom ravett, hogy nezzuk meg. de akkor meg nem volt szo twilght oruletrol, egyszeruen csak egy film volt, amirol sneki semit se tudott...engem akkor az nagyon megfogott tortenetestol, szereplsotol, zenestol mindenestol...utana mar tomegimadatta alakult a twilight, bar nem bantam...de a kovetkezo 2 film az elegge kiabrandito volt...ezek utan sierult beszerezzem a konyveket is sorba...na a konyvekbe szerncsere nem csalodtam mind a negyet imadtam, es ajanlom mindazok figyelmebe, akik meg nem olvastak... es csak abban remenykedek, hogy a breaking dawn-ot nem szurjak el ugy mint a new moon-t es az eclipse-t...
2011. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sokan hülyeségnek tartják,de nekem a kedvenc filmem*.*Bár szerintem a háttértörténetek sokkal-sokkal jobbak:S:)


Jól van nem mindig túl valóságos a film:DD

2013. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na szóval:D

Történet abszolút nulla,színészek-nem mind!-csapni való,rendezés tragédia...

Mondta az egyik barátnőm miután megnéztük(mindegyik részt),hogy a könyv sokkal jobb.Kölcsönkértem tőle...fúúú....annyit ordítoztam a főszereplő r*banc csajjal,hogy szinte elment a hangom...3. rész kb. háromnegyedénél a falhoz b*sztam a könyvet,mert már nem bírtam tovább ezt a sok hülyeséget-.-"

VISZONT!!

El kell ismernem,hogy utána a Twilight színesen,hitelesen-t,amit kb. egy délután alatt kiolvastam(interjút,meg a vámpírok jellemzőit átugrottam,de a vérfarkasok,meg az emberek annyira nem érdekeltek:D)és azt tényleg imádtam!*____* Olyan jó történetek vannak benne,ezért tényleg RESPECT!!!:$


Lepontozni lehet,és amúgy lány vagyok:D:)

2014. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát az első kettő az egész tűrhető, de a többiben úgy néz ki Kristen Stwart mint aki bedrogozott. :/
2015. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!