Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért élem bele ennyire magam...

Miért élem bele ennyire magam a sorozatokba?

Figyelt kérdés
most példálul elkezdtem nézni a vámpírnaplókat, és teljesen rákattantam. és csak ez jár a fejembe. a kedvenc szereplőim Bonnie és Jeremy és egyfolytában azon gondolkodom hogy mi fog történni velük.és fotókat meg videókat keresek kettejükről. és már alig várom hogy láthassam őket. és ez nem az első este volt még régen 3 sorozat amiket szerettem és velük is ugyan ez volt(volt egy kedvenc párom és kb megőrültem értük). úgy érzem nem bírok szerdáig várni hogy a következő részt leadják.tudom hogy hülyeségnek hangzik, szerintem is az. mi baj lehet velem ?? ennyire sorozat függő lennék ?mit tehetnék ellene ? 16/l
2011. okt. 4. 16:11
 1/1 anonim válasza:
Hát mer csakis azé tod élvezni me beleéled magad gondolj bele ha nem élnéd bele ennyire nem is érdekelne
2011. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!