Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Méz és lóhere c. animében...

A Méz és lóhere c. animében ez most akkor szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hagu tökre zavarban volt, nem érezte jól magát Moritával, mikor együtt mentek vásárolni. (De pont azért mert szereti.) Mással viszont felszabadultan tud viselkedni, mint pl. Takemoto, Shuji. Van jövője az ilyen kapcsolatoknak (Hagu-Morita)? Mert én is hasonlóan érzek valaki iránt (szeretem, de egyszerűen görcsbe áll mindenem, ha vele vagyok). Vagy azokra érdemes csak koncentrálni, akikkel lazán el tudunk lenni?
2011. okt. 5. 14:45
 1/5 You got OWNED! válasza:

Első.


Az animékből igenis sokat lehet tanulni.

2011. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát lehet hogy neked igen,de én már kinőttem az ilyen hülyeségekből.

Első voltam.

25/F

2011. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
35%

Bauxitfőzelék!


Babi néni, 76/L

2011. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 You got OWNED! válasza:
Azért nem nagyobb hülyeségek mint a filmek.
2011. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az animében és a mangában is kimondják hogy Hagu és Morita szeretik egymást. De a karrierrjüket, álmaikat fontosabbnak tartják.


Talán majd az élet újra összehozza őket. Figyelemmel kísérik majd egymást a jövőben (ezt is mondják) de az övék nem egy beteljesült dolog. Mindegyik odavan a művészetért és az fontosabb számukra. De igen, szerelmesek :)

2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!