Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozat vagy film van...

Milyen sorozat vagy film van ami hasonlit az Ezel-hez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:02
 1/9 anonim válasza:
30%
Manapság rengeteg ilyen Török/latin amerika sorozat van... a Sehrezád vagy mi a seggem,meg igazából ha a Cool Tv-re kapcsolsz elég nagy az esélye hogy estefele elkapsz 1 ilyet...
2011. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első. Látszik, hogy gőzöd sincs róla, hogy milyen sorozat volt az Ezel! Az nem szappanopera volt, hozzá méltatlan időben sugározták, nem a délutáni sorozatok közé kellett volna tenni. A Seherezádé, bár nemzetiségét tekintve szintén török, teljesen más stilusu, ugyanugy, mint a legtöbb sorozat ami a tv-ben megy.
2011. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, elsőnek nem teljesen van igaza, de azért hatalmas hülyeséget nem mond.

Oké, hogy nem annyira igénytelen, mint egy brazil szappanopera, de azért meglátszódik rajta, hogy egy török, kb B sorozatnak számító valami (aki ezzel nem ért egyet az meg nem néz elég sorozatot).


Ha jól tudom Ezel kb mafia sorozat, tehát ezeket ajánlanám:

The Sopranos

Sons of Anarchy


Sopranos HBO sorozat, ez mindent elmond róla, SoA meg az utóbbi 5-10 év egyik legjobb sorozata.


Talán még a The Shield és a The Wire is hasonlít rá.

2011. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz az utolsónak utánuk nézem.
2011. okt. 6. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy a latin-amerikai sorozatok igénytelenek. Csak látszott, hogy egy sima szappanoperának titulálja, holott nem az, és látszik, hogy nem is tudja miről van szó, csak elkönyvelte annak, és úgy osztogat tanácsokat, hogy nem is tudja, hogy a kérdező milyet keres.
2011. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem mondtad, de én mondtam, hogy igénytelenek.

Ezt komolyan is gondoltam.

De azt tudom, hogy Ezel nem latin-amerikai.


Ja és esetleg még a 24-et is ajánlanám.

2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Monte Cristo Grófja.

Szerintem az Ezel alapmotívumai egyértelműen ebből épülnek fel.

Árulás,bezárás ártatlanul,öreg mentor Faria Abbé,visszatérés nagymenőként,közös gyerek a megalkuvó nőtől,aki az ellenség felesége stb.

Csak éppen Dantes be is fejezi azt amit elkezdett nem tököl annyit,mint Ezel.

2011. okt. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi le is szedem azt
2011. okt. 10. 23:07
 9/9 anonim válasza:
én is sok sorozatba beletekintettem de még olyat mint az ezel nem nagyon láttam nagyon jó film és várom hogy legyen folytatása de ezeket én is leszedem . Amugy ez a Monte Kristof ez nem rossz hasonlítás csak egy kicsikét megspécizték a nyomorultak-kal !
2013. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!