Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezel! Mi a jelentése a végének?

Hejj kérdése:

Ezel! Mi a jelentése a végének?

Figyelt kérdés
nem volt túlságosan tiszta a vége. Ezelék meghalnak a vonaton, évekkel később a fia (akinek Ucar a vezetékneve, mint Ömeré is!)elmegy a világító toronyhoz, h keresi az 'apját'. aki ajtót nyitott nyilván Ali volt, de ennek mi a jelentősége? Ali lesz az új öreg és a fiú meg az új Ezel? és ki volt azaz öregember a világítótorony előtt?? miért lepődött meg, h a fiú mondta a nevét???help!!
2011. okt. 7. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Aki ajtót nyított az Genginz volt nem tudom hogy írják -.-"
2011. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 B2kgirl ***** válasza:
100%
A végén Ezel nyitott ajtót, de előtte az öreg mondja, hogy ami most következik az soha nem történt meg, mer apa és fia nem találkozhatnak a halált legyőzve. De a végén megkérdezi, hogy:Vagy mégis? ami azt jelenti h a nézőre van bízva, hogy elhiszi-e,hogy Ezel meghalt. Hát ez egy kicsit hülyén lett megfogalmazva,de azért remélem érthető.
2011. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ő meghalt te majom....leesett a szakadékban...egyébként kivágták a magyarok a végét...az ereditbe úgy van h Dzsenkiz átesik a korláton de megkapaszkodik, könyörög, Ezel és Ali megfogják a karját és ledobják...ha megnézed lehet látni h kivágták azt a részt..egyébként eredetibe is mutatják Dzsenkisz hulláját..és ne nézz engem hülyének te majom, nem véletlenül tettem fel a kérdést
2011. okt. 7. 16:40
 4/15 A kérdező kommentje:
a másodiknak köszi választ, de szerintem az ajtós jelenetnél amikor kinyitja nem ezel alakja van. mármint nem 2 méteres állat, hanem kis töpszli hosszúhajú, és vakarja a fejét..pont úgy, mint ALI
2011. okt. 7. 16:42
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Most miért vagyok majom?? szerintem normálisan válaszoltam.... Azért kicsit vegyél vissza magadból te senkiházi kis féreg.
2011. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg nem néztelek hülyének akkor mikor írtam. Ennyit írtam: Gengiz nyított ajtót bocs nem tudom hogy írják" ebben szerinted hol van hogy hülyének nézlek? Szerintem sokan azt hitték,mert úgye nem mutatták. Ha ennyire nagyon érdekel és tudsz mindent mert te vagy az okoskodó ge.i akkor nézz utána. Nyomorék,szerencsétlen.
2011. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ahelyett, hogy most leírod ide az összes szót, kifejezést, amit pejoratív értelemben lehet használni, inkább nézd meg mit írtál az általad írt szöveg végére...segítek->-.-''.......nem tudom, hogy nálatok ez hogy megy, de az én ismeretségi körömben ez a (szimbólum?) karakter azt az üzenetet sugározza, h te 'gyökér' ill. te 'hülye', magyarul lenézlek. ÉN kérek elnézést, ha esetleg megbántottalak, ezek szerint nem értettem pontosan mi volt ezzel a célod. kérlek, világosíts fel! (mellesleg én se tudom, hogy írják a nevét, azt hiszem c-vel, mint Cengiz)
2011. okt. 9. 20:23
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Az öreg, aki mondja, hogy a világítótorony zárva, ő Ali. Aki ajtót nyit, ő Ezel. A gyűrűben altató volt. Megjegyzem, a vonatos jelenetnél kihagyták Selmát, mert ugye ő is a jó oldalon állt, mégsem volt ott a vonaton, mert ugye ott volt Ezel, Eysan, Kamil, Mert, Tefo, Ramiz és Bahar. Amúgy meg úgy kell írni a nevet, hogy Cengiz, igen. Nekem ez a véleményem, amit leírtam.
2011. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

olvastam, h a néző döntse el a végét, h Ezel valóban meghalt e....úgy utálom a nyitott könyveket...

1, ha Ezel meghalt nem lehet az öreg Ali, mert ugye ő nevelte föl

2, ha Ezel mégsem halt meg, akkormeg nevágom az egészet

2011. okt. 18. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Na most tényleg tisztázzuk már mi volt a végén,mert Engem is érdekel. Mindenki mást ír. Egyáltalán nem az volt a szöveg/nem azt mondta az öreg,hogy ez soha nem történt meg,csak hogy a való életben nem így szokott lenni stb valahogy így. S egyébként az eredeti nem vágott verziót Ti hol nézitek meg? Tényleg látni,hogy ott meg van vágva...:( Eleve kár hogy vége lett és akkor még egy ilyen véget! Hát nem értem Én se. És akkor még azt mondják nem lesz több évad,hát tuti hogy kell lennie...
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!