Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az hogy az Ezel...

Miért van az hogy az Ezel utolsó részét lerövidítették az eredetihez képest?

Figyelt kérdés

hiába mondja nekem bárki h a durva részeket vágták le, de ezt akkor sem kellett volna.

folyton jönnek ezzel a korhatáros izékkel, közben meg nincs az a gyerek aki ne tudná megoldani h olyat nézzen amit nem kellene.

ennél durvább is megy de az nem számít, itt bezzeg csak úgy vágdossák össze

ha nem látom az eredetit akkor lemaradtam volna sztem fontos részekről.

ez eddig sem volt a megszokott telenovella sorozat, egyértelmű h nem is lesz olyan vége


2011. okt. 8. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

pedig a durva részek miatt volt


Cengiz lelökése pl nem fért a 12es karikába

2011. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Azért van, mert a médiatörvény nem engedi az ilyen jeleneteket délután. Ezzel nincs is baj, az RTL volt gyökér, hogy ezt a sorozatot akkora tette, a szappanoperák idejére, mert egyértelműen nem az. Ezelnek kb. este 9-kor, vagy később kellett volna mennie 16-os karikával, és akkor nem kellett volna megvagdosni. Én is haragszom rájuk, tök elrontották ezzel. Egyébként sok jelenetet még így is indokolatlanul csonkítottak meg. Pl. olyanokat is kiszedtek néha hogy fegyvert rántanak, vagy tartanak a másik fejéhez, holott ez számtalanszor benne maradt. Vagy pl. az utolsó részben Cengiz halálánál nem történt semmi, csak elengedték a kezét, na bumm. Az a baj, hogy nemcsak a végét rövidítették meg, hanem az egészet. Felháborító, hogy ilyet megengedtek maguknak.
2011. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hátigen...nem tudom hogy amikor Cengiznek elengedték a kezét abba mi volt a durva...a retekklubbon meg csak annyit mutattak mintha Cengot lelökte volna Ezel..számomra az volt a furcsa hogy Bahar fejbelövését mutatták...Egyébként pl.még Temmuz halálát is szépen megcsonkították..(az tényleg durva volt)

nálunk is minimum ilyen időpontba kellet volna leadni ,mint itt: http://www.youtube.com/watch?v=K4A98_GbGGY&feature=related

2011. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!