Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókba hogy folytató...

A vámpírnaplókba hogy folytatódik tovább Bonnie és Jeremy szerelme? Mi fog velük történni? :]

Figyelt kérdés
a második évad 15. részénél tartok. összefognak jönni ?:D ők a kedvenceim és annyira cukkik :P mi fog velük történni ? nektek ki a kedven szereplőtök ? :D
2011. okt. 9. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

[SPOILER]

Igen össze fognak jönni. Bár eleinte Bonnie hezitál egy kicsit, mivel Jeremy Elena "kisöccse" de pár rész múlva már egy pár lesznek. Később (a szezon vége felé) Jeremy-t véletlenül lelövi Forbes serif és meghal, de Bonnie varázslattal visszahozza. A harmadik évad első pár részében Bonnie nincs benne (elutazott az apjához), de tartja a kapcsolatot Jeremy-vel, s úgy tűnik nagy a szerelem.

Remélem sikerült kielégítenem a kíváncsiságod. ;)

Engem személy szerint jobban érdekel a Caroline-Tyler szál, de az is nagyon tetszik, hogy Jeremy rendbe jött és végre egy "normális" lánnyal jött össze.

2011. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óó kielégítetted a kíváncsiságom ;D nagyon jó pont ezt akartam hallani :D ímádom őket :) köszönöm :P
2011. okt. 9. 20:40
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként szerintem is izgalmas a Caroline és Tayler kapcsolat :P
2011. okt. 9. 20:41
 4/7 KiaraMira ***** válasza:

Igen, most a 3.évadban elég izgalmas Caroline meg Tyler kapcsolata! :D

Nekem amúgy Damon, Katherine és persze Elena a kedvenc szereplőim. <3

2011. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
írhattok még részleteket Bonnieról és Jeremyről!! :D mindenre kíváncsi vagyok :P
2011. okt. 11. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Miután Bonnie visszahozza Jeremy-t a halálból, Jeremy szellemeket fog látni. Konkrétan Anna és Vickie szelleme fog neki megjelenni. Annával beszélgetni is fog többször is, amit először nem mer elmondani Bonnie-nak, hogy nehogy féltékeny legyen, de végül mégis elmondja neki. Bonnie persze egy kicsit kiakad a dolgon, de egyelőre még túl nagy zűrt nem okoznak a szellemek. Viszont a 3. évad 9. részének (ha jól tudom) az lesz a címe, hogy Ghosts, vagyis Szellemek, szóval várható, hogy valamit bekavarnak a kísértetek.
2011. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj nagyon köszönöm :))
2011. okt. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!