Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az én kedvenc romantikus...

Az én kedvenc romantikus filmjeim. A tiétek?

Figyelt kérdés

Háát,nem a kedvenc kategóriám, de néha kell a nyál is. Ha meg elvonatkoztatunk a mai értelemben vett romantikus filmektől,és rátalálok ilyen gyöngyszemekre, akkor én bizony sírok, mint a vízfolyás.:)

Kedvenc komoly, drámai romantikus filmjeim:

-Büszkeség és balítélet

-Vágy és vezeklés

-Titanic

-Édes november

-Kedves John

-Az időutazó felesége

-Soha ne hagyj el

-Ház a tónál

-Gettó milliomos

-Mr Nobody

-KEDVENC: Szerelmünk lapjai

Ami kevésbé komoly és nagyon nézhető:

-Micsoda nő

-Piszkos tánc

-Grease

-Kellékfeleség

És a tiétek?


2011. okt. 9. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezeket én is szeretem amiket te írtál,a Titanicon kívül mindet.Még hozzátenném az Itt a Földönt-,a Griffin és Phoenix-et,a SZerelem sokadik látásra-t,az Árvák hercegét,Angyalok városát.:)
2011. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

Na akkor az enyéim.

Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika

Vaskabátok

A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső

És akkor az animék.

Tengen Toppa Gurren Lagann (Ha egyszer berakod, és megnézed, akkor minden átmenet nélkül CSAK ÚGY ELKEZD ÖMLENI A POFÁDBA AZ ÓSZOM DE ROHADTUL ÉS ETTŐL KIB@SZOTTUL HATALMAS SZIVÁRVÁNYSZÍNŰ ARKISTENEKET SZARSZ, AKIK EGYMÁST SZARJÁK KI ELŐTTED ÉS TŰZIJÁTÉK JÖN KI AZ ÓRIÁS MELLEIKBŐL ÉS HA EZT VÉGIGNÉZED KÉT HATALMAS KIB@SZOTT FÚRÓFEJ NŐ KI A SZEMEDBŐL ÉS ÖTVENFOKOS PÁLINKÁT FOGSZ NYÁLADZANI A TÁTOTT SZÁDBÓL ÉS KIFÚROD A NÉGYES METRÓT MINDKÉT IRÁNYBA VELE KÉT PERC ALATT ÉS MÉG MINDIG KÖRBE TUDNÁD SZALADNI SZÁZÖTVENKÉTSZER A FÖLDET EGY FÉL PÁR KIB@SZOTT RÓZSASZÍN NYUSZIMAMUSZBAN!!!)

Gintama (Hű, ez is epic, csak végig kell nézned kétszáz résznyi baromkodást, amikor a főszereplő egy fakarddal zúzza le az alieneket mindenfelé a japán papírházak közepén.)

Trigun (Szakadni lehet tőle, mert egy beteg állatság. Amúgy a főhős egy pacifista, aki amúgy kiirtott az akaratán kívül két bazi nagy várost, végül szitává lövi tömeggyilkos öcsikéjét, majd bekötözi a sebeit.)

Slayers (Az eleje jó, az utolsó két sorozat már iszonyú gyenge, viszont összességében ez is nagy alakítás.)

Bleach (Nézd meg az elejét, még nagyon jó lesz, de a kétszázadik rész felé már garantáltan unni fogod, és még fillerrel is tele van. Szerencsére pár részben feltűnik mindig Urahara, akin te nagyon jól fogsz szórakozni.)

Soul Eater (Na ez is érdekes kis történet, csomó mindent parodizál, meg vannak benne jó kis harcok. Ha szeretnél látni pár gyereket, aki csak úgy hipp-hopp fasza kis fegyverré alakul, akkor ott a helyed a képernyő előtt.)

Hellsing (Tiszta vér az egész, de úgy, ahogy mondom, ivásra, golyótisztításra, kardmosásra, mindenre használják, amit csak el tudsz képzelni, komolyan annyira hozzászoksz a piroshoz, hogy utána hülyén nézegetsz körbe a valós világban, és keresed. Amúgy ez is k u r v a j ó.)

Most így elsőre ennyi jutott az eszembe.

2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Te vagy a bunkók bunkója, állatok állatja!!! Mellesleg egy orvost is javasolnék.

2012. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
***állata
2012. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!