Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ciki, ha nem...

Szerintetek ciki, ha nem láttam a Keresztapa egy részét sem? Harminc már elmúltam. És érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Én 33 vagyok, és pl. nem láttam egyetlen Alkonyat-ot sem, de még A gyűrűk ura-it és a Harry Potter-eket sem, és ez így van jól :D


Szerintem érdemes megnézni a Keresztapa-trilógiát, mert etalonnak számítanak a gengszterfilmek körében, ill. általában a filmtörténet részei, meg persze filmként is jók, főleg az első és második rész. Nézzed meg, aztán eldöntöd, tetszettek-e. Ha igen, annál jobb, ha nem, akkor sincs semmi gond.

Aki szerint "ciki" nem látni egy filmet, az valami igen kistudású, szűklátókörű egyén lehet, akivel nem kell sokat törődni.

2011. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kritikusok szerint nem nagy alkotás, Al Pacino jóval később kapott Oscart (Egy asszony illata) Véleményem szerint a legnagyobb film a világon. Egyszerűen óriásit alakít Al is, Brando is. Aki szerint ciki lenne, ha nem láttad, nézze csak tovább az ő értelmi szintjéhez kötött filmeket...
2011. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, senki sem kötheti meg mit nézzél meg
2012. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ettől gázabb dolog nem is létezik. A keresztapa egy kötelező film!
2019. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Remélem azóta megnézted!
2019. jún. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!