Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hat ránk sokkal erősebbe...

Miért hat ránk sokkal erősebben a filmekben egy kutya halála, mint egy emberé?

Figyelt kérdés
Bármilyen érzelmesen, meghatóan is forgatják le egy ember halálát, végig tudom nézni sírás nélkül. De ha egy kutya vagy bármilyen állatot 100 méteres körzetben megközelítenek rossz szándékkal egy jelenetben, ki tudnám vágni a monitort az ablakon.
2011. okt. 12. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. ez egy jó kérdés. Úgy gondolom, hogy az egész a rendezésen múlik, a jó effekteken, aláfestő zenén. Én azt vettem észre, hogy általában amikor egy filmben egy állat meghal, nagyon kihangsúlyozzák a tehetetlenségét, és a kötődését. Igazából konkrét választ nem tudok adni a miértre :/
2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg lehet ezért... tudván ő úgysem tudja megvédeni magát, meg ártani sem akarna. köszi:)
2011. okt. 12. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert minden akció filmben megölnek pár embert, és ezt már megszoktuk, de hogy kutyát megölnek ez ritka dolog.
2011. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, rám sokkal nagyobb hatással van az, ha egy ember hal meg...
2011. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!