Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy vs Simpson család?

Family Guy vs Simpson család?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Simpsonék, a family guy-ba már túlságosan morbid poénok vannak vagy olyan sztárokhoz van köze akket még csak hírből se ismerek
2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mind kettő hatalmas. De A Simpson család a legjobb.
2011. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Griffin! A simson családot soha nem bírtam nézni 5 percnél tovább.
2011. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettőt szeretem, de a Simpsons alap.
2011. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
60%

Szerintem a Family Guy-ban ütősebb poénok vannak, és annyira abszurd néha, hogy dőlök a röhögéstől. Én pont azért szeretem, mert nagyon durva és bevállalós a humora, néha csodálkozom is, hogy országos tévén megy Amerikában, és nem cenzúrázzák jobban, de így jó ez. Nem szeretem, ha csak azért, mert egy poén ízléstelen, nem sütik el, vagy finomkodnak egy sorozatban. Griffinék a maguk beteg módják a legjobbak (meg persze a South Park :D)

Amúgy szeretem a Simpson családot is, és azért őket sem kell félteni :D

2011. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
teljesen egyetértek az előttem szólóval
2011. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

hát ez nehéz kérdés!mindkettő jó,szerintem,a family guy kicsit "szabadosabb",de akkor is inkább az fg.

de én pl. a south parkot biztos levenném mindenhonnan műsorról,az nem vicces.(bocs az off-ért!)

2011. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

az fg első pár évadja nagyon jó, a 6-tól felfele lévők vackok.

simpsonnál úgy az első 10-12 évad a jó, többi laposabb.

sp-nél az első 4 jó, többi kuka


de ezek közül inkább simpson.

2011. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

egyértelmű, family guy :D a simpsonon még egyszer sem röhögtem, pedig láttam már belőle elég sok részt :D a family guy-ból meg ár szinte az összeset láttam, már többször, és azoknál dőlök a röhögéstől, akkor is, ha a bizonyos poént több ezerszer láttam (peter beugrik az új kocsiba az ablakon keresztül, brian is megpróbálja, de fel van tekerve a kocsi ajtaja, és nekicsapódik xDD vagy pl: http://www.youtube.com/watch?v=XywB0kOp2FM xD)

:D a simpsont is mostanába csak akkor nézem meg, amikor nincs valami normális tv műsor, ami érdekel :D a south park is király, de azok meg kezdenek ellaposodni :D

2013. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Simpson család alap.
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!