Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who/ Ki vagy Doki?...

Doctor Who/ Ki vagy Doki? rajongók! Szerintetek mi volt a Doctor szobájában?

Figyelt kérdés
A 6.évad God Complex részében :)
2011. okt. 12. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos egy olyan útitárs, akit elveszített, vagy mondjuk River, hogy nem találja meg.

Mondjuk nekem fura, hogy Amy rémálma az, hogy a Doctor nem megy el érte, nem pedig az, hogy nem találja meg a lányát.

2011. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem utitárs volt, mert aakor milyen alapon választják ki hogy melyik? Az én tippem az a nő akit az End of Time-ban láttunk (akiről a Donna nagypapája is kérdezi hogy ki)

Amugy szerintem azért volt a Doctoros Amy félelme, mert akkor már tudta hogy mi lesz a lányából :D

2011. okt. 14. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan útitársa, aki meghalt, még a sorozat legelején.
2011. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gőte ***** válasza:

Noja. Sokan is... A szegény kisgyerek, aki feláldozta magát, hogy elpusztítsa a kiborgokat, és sokan mások... És... Mostmár Sarah Jane is... Isten áldja szegény asszonyt... imádtam azt a színésznőt...


De valóban jó kérdés...


egy majd 1000 éves utazó... hihetetlen magányban... azzal a tudattal, hogy a családja, és a barátai odavesztek az otthonával együtt...

Egy korábbi válaszoló mondta, hogy lehet hogy az idős hölgy az Idő Végéből... Lehet... Mért is ne...

Ki tudja ki volt ő... Talán az édesanyja... De amit a Doktor anno elmesélt, hogy volt már apuka, lehet hogy pont a lánya...


De idővel ez a kérdés is tisztázódni fog, csakúgy, mint a legnagyobb kérdés az univerzumban, amit muszály fel... tenni... "Doctor Who?... Doctor Who?" :D

2011. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon remélem hogy kiderül :) és Jenny is visszatérhetne ha már itt tartunk :D

Egyébként: van valami aprócska esély is arra hogy a Doctor neve 42? :DD

2011. okt. 24. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Galaxis útikalauz stopposoknak? Ne keverjük Gizikét a gőzekével...
2011. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 3 lehetséges válasszal szolgálhatok.Az első az hogy önmagát látta kiskorában és a szüleit,ami fájdalmas emlék lehetett,ha azt a tényt tekintjük hogy a doktor is volt már családapa.Vagy ha ez helytelen,akkor a mestert kiskorában.Mégis én a 3-dik verziót tartom a legkézenfekvőbbnek.A The End Of Time-ban volt egy nő.No most én arra a következtetére jutottam hogy ő volt a doktor korábbi felesége.És őt látta az ajtó mögött
2012. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
A mester volt! Biztos visszahozzák mestert!
2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem,mivel a szobákban azok voltak amiktől a legjobban félünk,ezért azt gondolom hogy a Doktor attól féll legjobban hogy kiderül az igazi neve.
2013. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Tranzalór mezeje a 11.bukása és a kérdés:Milyen Doktor"


6.évad 13.rész

2013. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!