Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen weboldalt tudtok ahol...

Milyen weboldalt tudtok ahol friss infókat kaphatok a legújabb sorozatokról és megjelenésükről?

Figyelt kérdés
Újabban nagyon ráálltam a sorozatok nézésére, de mind amiket eddig néztem olyan hogy vagy már véget ért a forgatása és tudom úgy is hogy mi lesz a vége, vagy most adják az uccsó évadját ami az előzőekre épül de nincs kedvem elejétől végignézni, vagy csak egy évados volt.. Viszont én szeretnék olyan sorozatokat nézni amik nemrég indultak, hetente lehet letölteni a részeit, a feliratokat netről, és izgulhatok érte hogy mi lesz, és nem azon gondolkozok hogy na vajon ezt miért hagyták abba.... A kérdésem az, hogy ki milyen weboldalt tud ahol követni tudom hogy mikor mi jelenik meg frissen?
2011. okt. 14. 14:34
 1/2 anonim válasza:
sorozatjunkie.hu
2011. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*****

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!