Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (naruto) Tobi maszkja alatt...

(naruto) Tobi maszkja alatt ki van?

Figyelt kérdés
ismerősökkel vitatkoztunk mert azt mondták hogy madara van amikor kiderült a héten hogy öt feltámasztotta kabuto.
2011. okt. 16. 18:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Hát ha Obito nem, akkor én is Izunéra tippelek
2012. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:

Obito az . Link : [link]



üdv.

2012. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 RiinaChan válasza:

nem tudom ti mit néztek/olvastok,de az animében ugy van,hogy madara van a maszk alatt csak levágatta a haját,és ő meg sem halt,ès nem testekbe költözött mint orochimaru,hanem folyton cserélte a sharingan szemeit,ès így meghosszabbította az életét.a sharinganokat pedig onnan szerezte,hogy amikor itachi lemészárolta a klánját,madara segitett neki, és mielőtt megölte áldozatait elvetze a szemeiket


erre bizonyíték a nem tom hanyadik részben madara sasukénak kicseréli a sharinganját,és ott látszik hogy a polcokon rengeteg sharingan van ilyen....befőttesüvegekben



asszem valahogy igy van ....de ha szerintetek nem igy van, nézzétek ujra a naruto shippuuden animét

2013. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 RiinaChan válasza:

egyébként elég hülye vagyok,mert az előbbi nem igaz asszem olvastam valahol,de a mangában és az animében is így van:(ezt másoltam egy oldalról,és miután olvastam ledöbbentem mert teljesen rosszul emlékeztem)


Madara régen harcolt az Hashiramával (1. hokagével), harc közben sikerült megszereznie annak a génjeit és sikerült túlélnie a harcot. Ezután Hashirama génjeit felhasználva sikerült magát sokáig életben tartania. Mikor már a halál küszöbére került feléledt a Rinneganja, elment és beültette Nagatónak. Aztán egyszercsak rátalált a szikla által összezúzott Obitóra, neki is adott Hashirama génjeiből és így ő is életben maradt. Aztán Madara a terve végrehajtását Obitóra bízta, majd meghalt, Obito ezután álnévként felvette a Tobi nevet és sokáig a háttérból mozgatta a szálakat meg Nagatóval is felvette a kapcsolatot, akinek Madara azt a sorsot szánta,h majd feltámasztja őt a Rinnegannal és mikor feltámadt végrehajtja a tervét.

Szóval Madara=Madara

Obito=Tobi

2013. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Obito semmiképpen sem lehet mivel amikor "Tobi" harcol Konan ellen akkor használja az inazagit ami megmenti a haláltól és ennek a jutsunak az a következménye hogy fel kell áldozni az egyik sharingan szemét. Ő feláldozta és még így is maradt egy sharingan szeme. Tehát arra lehet következtetni, hogy kettő volt. Obitonak meg csak egy szeme maradt, mert oda adta a másikat Kakashinak. Amikor először találkozik Sasukeval akkor neki azt mondja, hogy ő Madara. Sajnos csak ezen tények ismeretével rendelkezem nem igazán tudok egyértelmű választ adni ki lehet az. Nagyából azt tudom ki nem lehet.
2013. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

Figyike ...



belinkeltem ,hogy hol mutatják Tobit .. (Obitot) Viszont igen ,használta a Inazigit .. Erre is van válasz ,amit előtted leírtak . Több száz Sharingan volt ott befőttesüvegekbe ,tehát ültethetett be magának Obito másikat (: EGgyébként ha már megfigyelted volna ,akkor Tobi fél arca is elvan sorvadva .. Ebből jön ,hogy ráesett a szikla .


Mondjuk én nem szeretem a Manga-t ,de néha beleolvasok.. Én csak a animét szoktam nézni ,mivel nekem az izgalmasabb (: Remélem segítettem valamit.

2013. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,gyors új válasz azoknak akik már nem követik narutót és kíváncsiak rá! Obito az! Az animéban már nem sokára kiderül..Mangában pedig már meg is jelent! :D Aki nem hiszi járjon utána..
2013. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 nevemnincs16 válasza:
Obito. Madara kérte meg hogy adja ki magát neki...olvassátok a mangát és rájöttök.
2013. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni!: Madarát feltámaszották, tehát ő nem Obito meg azért nem mert mikor Tobi Minato idejében megtámadja Konohát a róka démonnal akkor Kakashi és Obito is gyerek Tobi pedig felnőtt...! :-/ Tehát Tobi egy idegen!
2013. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
te láttad azt a részt? Gai meg Kakashi beszélgettek ,és akkor támadta meg a róka konohát.. basszus itt senki nem néz semmit és be akar mesélni mindent. amit bemásoltam manga részt ,abban benne van ,hogy Tobi maszkja letörik (vagymi) és mondják ,hogy Obito csodálkozva.. ügy lezárva.. Tobi=Obito
2013. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!