Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sketch Show / The sketch Show...

Sketch Show / The sketch Show - RTL KLUB. Filmrészlet lentebb. Pontos adatok szinkronszínészek? Valaki látta? (Vigyázz kész poén! )?

Figyelt kérdés

Jó pár éve láttam a tv újságban az rtl klub-nál : Sketch Show. Nem tudtam mi ez így gondoltam megnézem. Azóta sem tudom miféle film volt ez kik a szereplők volt egy videó felvételem is róla de sajnos már elveszett....sajnos az rtl nem válaszol pedig anno a videót is elküldtem nekik.


Közben némi utánajárással találtam egy hasonlót "The Sketch Show" ami több országban is futott itthon csak 1 rész "Vigyázz kész poén!" címmel, de abban nem szerepel az a rész....legalábbis amit a youtube oldalon láttam nem volt.


A részlet amit megjegyeztem (egyébként maga a film nagyon vicces volt ezért is lenne jó ráakadni)


Részlet:


" Nem is így mondtam! - (férfi normálisan)

-Nem is így mondtam! - (nő kigúnyolva a férfit gúnyos kiejtéssel)

-Micsoda egy hülye tyúk vagy csak tudnám miért járok Veled! - (férfi mérgesen)

-Megmondjam? Mert én vagyok az egyetlen aki elviseli hogy örökké nyavajogsz, panaszkodsz és sírsz! Hogy: üüüü maradjunk bent nem bírom ezt a hideget üüüüü.

(nő, kigúnyolva a férfit)


Ezután ismeretlen szöveg majd a nő:


Jó! Hozd a poharamat! ( alájátszott nevetés majd kimennek a szobából)


2011. okt. 19. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

HÁHÁHÁÁÁÁÁ végre megvan!!!!! Magyarul ugyan sehol nincsen, az rtl pedig szokásához híven .....- válaszolni de megvan. Az említett rész itt van angolul: https://www.youtube.com/watch?v=DPWPxKAAk4g


10:20-nál kezdődik.


SKETCH SHOW = VIGYÁZZ KÉSZ POÉN

2016. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!