Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a filmekről?

Figyelt kérdés
Üdvözletem!! Barátnőmmel szeretnénk megnézni az alábbi filmeket(tudom "nem valami romantikus") :) Szóval szerintetek milyen, melyiket érdemes megnézni (nem csak 1) : Péntek 13,Rémálom az Elm Utcában, Végső állomás(ide ha lehet a kedvenc rész és miért). De ha tudtok ehhez hasonlókat akkor írhattok olyanokat is. Köszi sziasztok
2011. okt. 19. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Végső Állomásokat mindenképp, főleg az 1. és a 2. részt.
2011. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt javaslom.

Végső állomás 1-2 nézhető és általában a csajoknak is tetszik.

A másik kettőnek a feldolgozása nem az igazi az eredetieket meg uncsi réginek mondja a csajok többsége.

Viszont a Halloween új verzió 1 része egész jó lett.

2011. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézzétek meg a Rémálom az Elm Utcában-t. Először az eredeti verziót, majd az újat. Lehet, hogy kissé viccesnek tűnik majd az eredeti verzió, de a 80-as években készült, úgyhogy tekintsetek úgy rá :)


A Péntek 13-ból szintén a régieket ajánlom. Mind a 10 részben van valami szeretnivaló, sőt van egy Freddy vs. Jason c. film is, ahol a Rémálom az Elm utcában és a Péntek 13 gyilkosai egy filmben, egymás ellen harcolnak. Tuti választás halloweenra :)


Ajánlom még nektek a Sikoly filmeket és a Halloween filmeket.

2011. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon Szépen köszönöm a válaszaitokat! Akkor az alábbiakat nézzük meg. !
2011. okt. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!