Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vígjáték volt a legjobb...

Melyik vígjáték volt a legjobb a 90-es években?

Figyelt kérdés
kinek melyik vígjáték teszett a legjobban a 90-es években amin a legtöbbet röhögött vagy esetleg sírt a röhögéstől? :D
2011. okt. 20. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Maffia és az Airplane a "fetrengős-sírós" röhögős, na meg a Csupasz pisztolyok, Haláli fegyver, A szomszéd nője mindig zöldebb 1-2, Tengerre tata. Ezek a NAGYok, aztán még ott vannak a kevésbé viccesek, de nekem kellemes emlékek a gyerekkoromból, pl. a Drágám, a kölykök összementek, Elvált nők klubbja, Hajasza a kék tapír zafírért (de lehet, h az 80-as évek vége).
2011. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az airplane tényleg nagyon jó!
2011. okt. 20. 15:15
 3/10 A kérdező kommentje:
meg a nagydurranás ami kicsit eröltetett itt-ott de azon iszonyat sokat lehet röhögni és elég jó poénok vannak benne
2011. okt. 20. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tééényleg, a Nagy durranást kifelejtettem, pedig alap mind a 2 része:)
2011. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idétlen időkig. Remekmű. Vicces, elgondolkodtató, nem megy le alpáriba, kiválóak a színészek, vagyis csupa olyan tulajdonsága van, ami egyetlen mostani vígjátékról sem mondható el.
2011. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:
A maszk, illetve a többi Jim Carrey remekmű. Ace Venturák pl.
2011. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy rém rendes család! :-)
2011. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziki-szökevény
2011. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tényleg tök jó hogy így mondjátok ezeket a filmeket már el is felejtettem ezeket igazából azért kérdeztem meg ezt mert mostanában már nem csinálnak jó filmeket szerintem egy kettő van ami vicces de igazi jó filmek amik akkor voltak már nem igazán van és most csinálni ezeket akarom megszerezni a címek alapján
2011. okt. 24. 06:48
 10/10 A kérdező kommentje:
csinálni nélkül :D
2011. okt. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!