Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meg fogják filmesí...

Szerintetek meg fogják filmesíteni a Harry Potter előzményeit egyszer?

Figyelt kérdés
A könyvekből nagyon sok háttér információt kapunk Lily, James, Lupin, Sirius, Peter Pettegrew, Piton Roxfortos kalandjairól, fordulatokról. Akár a mindennapok, hogy mikor harapja meg Grayback Lupint, hogy alakul meg a Tekergők csapata, hogy áll át Féregfark, Sirius elfogása, Lily és James összejönnek. Mindeközben Voldemort hogy szervezkedik...és a végén összeállnak a szálak, és ott lenne vége, mikor Voldemort megöli Potteréket. Szerintem nagyon izgalmas lenne, én imádnám!!! Ti nem?
2011. okt. 20. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont jól lettek tálalva a visszautalások... egy fő irányvonalat adnak, de a többi az olvasó fantáziájára van bízva, én úgy gondolom, ez így jó :)
2011. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy (ha nem is a mostani gárdával, de) utólag valaki még ki fogja találni, hogy további filmeket akar a HP-ből. Ha mást nem, biztos rengeteg feldolgozása lesz a fő cselekményszálnak. Lásd új Star Wars-filmek :)
2011. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Az írónőtől függ ez.

Egyébként engem Dumbledore jobban érdekelne,mint a szülők.

Neki volt párbaja a sulis kalandjait is érdekesebbnek képzelném el.

2011. okt. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne,ha megfilmesítenék. Rowling is adhatna már magáról valami életjelet irományok formájában...Pl egy általa megírt könyv tele tekergős sztorikkal...hát az nem lenne semmi.
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne, mert imádom a Tekergőket. :)

De én akkor más színészeket választanék a helyükben, mert egyik figura sem tetszik a filmekben.

2011. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Voldemort kalandjaira vagyok kíváncsi attó la résztől kezdve amikor megszületik....úgym int pl.: Harry. Hogy elsőnek kisbaba utána lennének oylan jelenetek mikor különleges dolgokat csinál..aztán elmegy érte Dumbledore...utána a roxfortban tanul...és mondjuk kíváncsi vagyo karra a részre mnikro 15 évesen kiengedi a kígyót...és meöli Myrtle-t meg hogy volt-e olyan lány aki tetszett neki vagy szerelkems volt belé..vagy járt-e vkivel....szóval iylenekre is kíváncsi vagyok ,hogy voltak-e gyengédebb érzelmei :D
2011. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
A legnagyobb baj a pénz...Rowling hála nekünk sokkal gazdagabb mint pl a királynő,nincs szüksége arra,hogy írjon még bármit is. Az pedig,hogy lesz-e még valami HP-vel kapcsolatos teljesen tőle függ. Ő meg köszöni szépen jól el van...
2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne egy Voldemortos film is!
2012. jan. 20. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Voldemort is az egyik kedvenc szereplőm....olyan labilis....nem tudod mit érez....meg hogy mit gondolhat.... jó lenne látni egy filmet :D
2012. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne.

Azt tudom hogy a roxfortos tankönyvek egyikét:Legendás állatok és megfigyelésüket 2016. novemberben bemutatják.

2014. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!