Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi MacGyver keresztneve?

Mi MacGyver keresztneve?

Figyelt kérdés
Ez már a 80 mlliós kérdés! Hát Columbo hadnagyé? Ez már egy ráadás C kategóriás Mercedes-ért. Aki a felesége keresztnevét is tudja, az .. azt már nem is tudjuk jutalmazni. Na, szóval csak a kérdés komoly!
2009. máj. 3. 15:34
1 2
 1/11 dellfil ***** válasza:
100%

Angus MacGyver a leleményes ügynök teljes neve...

A 80 millát majd megbeszéljük hova utalhatod... :)

2009. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Columbo keresztnevét soha sem fedik fel a sorozatban. Amikor kifejezetten kérdezik, azt mondja, hogy a neve „Hadnagy”. Egy kvízkönyv egyik állítása szerint a teljes neve Philip Columbo, de ez csak egy trükk volt, hogy a könyv szerzője elkapja az esetleges szerzői jogi törvényszegőket. Mindazonáltal sikeres sorozatbeli megfigyelések alapján néhol feltűnik a hadnagy igazolványa, amiben néhány másodpercig felvillan a valódi neve. Ezeket a jeleneteket kinagyítva megfigyelhető, hogy Columbo keresztneve feltehetően Frank. (Kiegészítés: egy jelenetben az igazolványon egyértelműen olvasható: Frank Columbo)"
2009. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.) Köszönöm. Add meg a számlaszámodat. Egyébként elhangzik ez a filmsoroztaban vagy csak a forgatókönyvben szerepel?

2.) Ezt is köszönöm. Elárulom, hogy ezt az igazolványot olvastam már valamilyen fórumon, mert nem vészesen komolyan, de már foglalkoztam a dologgal. (Gondoltam, hátha újabb variáció is felbukkan.) A választ elfogadom, a Mercedes jár!


Azért nem furcsa dramaturgia, hogy a főszereplőnek nincs keresztneve?? Attól a Peter Falk fémjelezte filmek mindig nagyon tetszettek. egyszer a MacGyvert is megnéztem. Most a gyerek nézi a Story TV-n, és Ő kérdezte meg, hogy "Ezt a bácsit még a szeretői is a vezetéknevén szólítják? Nagy szerelem lehet az!"

2009. máj. 3. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát még Columbo-é!! Hogy a férj mindig rejtegeti előlünk az asszonyt! Sajnos, már nem tudok érdemben hozzászólni. Szerintem az első két hozzászóló tökélestes választ adott. És ha én holnapra kinyomozom Columbo asszony nevét???
2009. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Ejnye :) Columbónak volt felesége, akit Kate Mulgrew alakított 13 részen keresztül a saját spin-off sorozatában. (A tv2-n adták is). Viszont a Mrs Columbo széria nagyon népszerűtlen volt a nézők körében, Peter Falk sem játszott benne. KATE CALLAHAN COLUMBO a neve elvileg, de ezt úgy fogjátok föl, hogy az eredeti Colubmo-sorozat nem kanonizálta (nem ismerte el) ezt az információt, tehát a Mrs Columbo című sorozat nem egy univerzumban játszódik a Columbo cíművel.


[link]

2009. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, most beugrott, hogy ilyesmiről is hallottam, de nem erre gondoltam. Szorgalmasságod miatt, szívem szerint Neked ítélném a C kategóriás Mercedest, de azért felteszem szavazásra. Így megfelel-e?
2009. máj. 4. 07:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem kérek semmit, ha esetleg nyernél, légy vele boldog.
2009. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

És Chewbacca-nak mi a teljes neve???

:D :D :D

2009. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eltévesztetted a házszámot! A kérdés feltevése (kiírása( más módon történik. Ez most úgy jelent meg, mintha válaszoltál volna nem túl komoly, de engem mégis érdeklő kérdésemre.
2009. máj. 4. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
MacGyver keresztneve a "Good Knight, MacGyver" című epizódban derült ki.
2009. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!